Eesti naiskond kaotas MM-i viimases mängus Hong Kongile 0:3 ning langes astme võrra allapoole
09.04.2023
Eesti naiste hokikoondis lõpetas MM-i III divisjoni A-grupi turniiri Brasovis 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) kaotusega Hing Kongile ning langes uueks hooajaks astme võrra allapoole.

Hing Kongi väravad viskasid Tracy Wong, Charleen Wong ja IP Estelle. Sofia Salamatina tõrjus Pääsukeste väravas 42 ning Sumi Chao vastaste poolel 18 pealeviset.

"Tänane plaan oli jätkata hea kaitsetööga ning oodata oma võimalust kontrarünnakuks. Mängida targalt, toetada üksteist ning tunda mängust rõõmu. Olen võistkonna üle uhke, et võitlesime viimase hetkeni ega lasknud pead norgu," ütles Eesti koondise kapten mängu järel.

"Võistkonnavaim oli läbi turniiri väga kokkuhoidev ning olen õnnelik, et sain olla sellise ägeda koondise kapten. Sel korral tuli kahjuks tunnistada kõikide võistkondade paremust, aga nüüd teame veel täpsemalt, mille kallal peale väikest puhkust vaeva näha ning mis suunas peame liikuma," lisas ta.

Turniiri võitis Hong Kong 13 punktiga, järgnesid Ukraina 12 ja Leedu 11 silmaga. Eesti koondisel jäi punktiarve avamata.

Foto: IIHF

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI