Eesti meeste koondis pidi MM-i eelses kontrollkohtumises tunnistama Leedu koondise paremust 3:1
19.04.2024

Eesti meeste jäähokikoondis pidas täna Riias, Volvo Arenal MM-i eelse kontrollkohtumise Leedu koondisega.
Eesti läks mängu juhtima Eduard Slessarevski väravast 1:0 kui mängitud oli 15.31. Söödupunktid said kirja Niklas Sildre ja Daniil Fursa. Esimesele vaheajale mindi 1:0 eduseisus.

Teise kolmandiku neljandal minutil leedulased viigistasid Gintautas Paulius väravast. Kui mängitud oli 36.34 viis Verenis Povilas Leedu juhtima 2:1.

Viimane kolmandik kulges võitluslikult. Eesti vahetas 3 minutit enne mängu lõppu väravavahi platsimängija vastu, kuid see tulemust ei andnud ja Krakauskas Emilijus saatis littri tühja väravasse ja vormistas võidu 3:1.

Pühapäeval, 21.aprill  peab Eesti koondis Soomes teise kontrollkohtumise kui kohtutakse Hiina koondisega. Kohtumine algab kell 16.30 Helsingis, Herttoniemi jäähallis. Kontrollkohtumist on võimalik jälgida Eesti Hoki TV vahendusel.