Eesti meeste jäähokikoondis valmistub novembris toimuvaks Baltiriikide ühisturniiriks
26.10.2021
11.-13. novembrini Tallinnas, Tondiraba jäähallis toimuval Baltiriikide ühisel jäähokiturniiril Baltic Challenge Cup osalevad tänavu Eesti, Läti, Leedu ning Poola koondised.

Traditsiooniline rändkarikaturniir on ühtlasi viimaseks Eesti koondise kohtumiseks enne  2022. aasta kevadel toimuvat IIHF maailmameistrivõistluste I divisjoni B-grupi turniiri, kus vastasteks samuti teiste seas Leedu ning Poola koondised.

12. novembri turniiripäev on samuti märgilise tähendusega ning pühendatud legendaarsele Andrei Makrovile, kes oma viimase kohtumise koondise särgis peab. 

Eesti meeste koondise peatreener Jussi Tupamäki eesootavast turniirist:

,, Mängijad valmistuvad oma klubide juures, järgides nende nõuandeid. Ettevalmistavat tööd teeme rohkem mängijate mentaalse poolega. Oleme arvestanud, et vastased on alati tugevad ja peame endast parima andma, et võidu eest mängida. Kommenteerides koosseisu, siis alati on raske kõiki parimaid mängijaid kohale saada, näiteks Rootsis mängivatel ei ole koondisepausi ning nende klubid mängivad ka turniiri ajal. ''

Andrei Makrovi lahkumist kommenteeris koondise loots nii: ,,Andy on Eesti koondise jaoks olnud väga tähtis mängija ja väärtustan väga seda, mis ta Eesti jäähokile andnud on. Ta lõi alati kaasa kõikidel koondise turniiridel ning aastast 1997 on esindanud järjepidevalt ka meeste koondist. Müts maha!''

Pileteid saab eelmüügist soetada Piletikeskusest!

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI