Eesti koondise peatreenerina jätkab Jussi Tupamäki, naiskonda juhendab uuel hooajal Aki Mykkänen
31.08.2022

Eesti Jäähokiliit kinnitas Eesti koondiste treenerid algavaks hooajaks. Eesti meeste jäähokikoondise eesotsas jätkab
Jussi Tupamäki, naiste koondist asub juhendama Aki Mykkänen.

Eesti meeste jäähokikoondise abitreenerid on Alexander Barkov ja Kaupo Kaljuste ning väravavahtide treener Jarkko Hyytia. Järgmise aasta MM-i I divisjoni B-grupi turniir toimub 23.- 29. aprillil Tallinnas, Tondiraba jäähallis, kus Eesti koondise vastasteks on Jaapan, Ukraina, Serbia, Hiina ja Holland.

Eesti U20 noortekoondise peatreenerina jätkab Alexander Barkov, teda abistavad Sergei Novikov ja väravavahtide treener Janne Karvonen. Meeskond osaleb U20 MM-i I divisjoni B-grupi turniiril Poolas, täpne aeg ja toimumiskoht selguvad hiljem. Eesti koondise vastasteks on Jaapan, Ukraina, Itaalia, Poola ja Lõuna-Korea.

Eesti U18 noortekoondise peatreenerina jätkab Balint Fekti, abitreenerid on Pelle Sildre ja Gennadi Korobov (ainult Eestis toimuvatel kogunemistel) ning väravavahtide treener Tino Turkia. U18 koondis osaleb samuti MM-i I divisjoni B-grupi turniiril, mis peetakse Sloveenias, kus vastasteks on Itaalia, Sloveenia, Austria, Lõuna-Korea ja Poola.

Noormeeste Team Eesti U18 meeskonda juhendab Pelle Sildre, teda abistab Gennadi Korobov. Team Eesti U16 meeskonna peatreener on Alexander Barkov ning abitreenerid Sergei Novikov ja Christin Lauk-Gurtovoi. Mõlema meeskonna väravavahtidele jagab näpunäiteid Andrus Ahi. Nii Team Eesti U18 kui U16 meeskonnad mängivad uuel hooajal Soome Mestis sarjas.

Eesti naiste jäähokikoondist asub juhendama 50-aastane soomlane Aki Mykkänen, kes on varem juhendanud nii Soome, Norra kui Islandi klubisid ning viimati Hiina U18 noortekoondist. Eesti naiskond osaleb MM-i III divisjoni A-grupi turniiril, mis peetakse 3.- 9. aprillini Rumeenia linnas Brasovis. Vastasteks on Ukraina, Leedu, Rumeenia, Hong Kong ja Bulgaaria.

Pääsupiigade ehk tüdrukute U18 noortekoondise peatreener on Oleksii Lubnin, abitreenerid Ott Tootsi ja Margaret Neering ning väravavahtide treener Villem-Henrik Koitmaa. MM-turniiri toimumiskoht ja osalejad selguvad septembris.

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI