Eesti jäähokikoondis jäi tasavägises mängus alla Ukrainale 2:3
08.11.2019
Eesti jäähokikoondis jäi Turkish Airlines Baltic Challenge Cupi avamängus 2:3 (1:1; 0:1; 1:1) alla Ukrainale. Laupäeval, 9. novembril kell 19.30 mängib Eesti Tondiraba jäähallis Leeduga.

Eesti koondise viis juba mängu esimestel minutitel juhtima teist aastat turniiril koondises mängiv Siim Liivik (Švarõgin; Rooba). Teise rünnaku realiseeris Eesti 54. minutil kui litri toimetas vastate väravavahi seljataha Eduard Slessarevski  (Makrov). Rohkem väravaid pingelises mängus ei sündinud. Ukraina koondis võttis mängu kõigil kolmandlikel värava, mille realiseerisid vastava,t Ilya Karanchuk (Mazur), Olexey Yanishevsky (Aleksyuk; Taran) ja Alexander Boyevykh (Butsenko; Babinets).

Homme kohtub Eesti koondis kell 19.30 Leeduga. Kui Eesti eelmisel kevadel Tallinnas toimunud maailmameistrivõistlustel tänast vastast Ukrainat võitis lisaajal 4:3, siis 2018. aastal Leedus toimunud Turkish Airlines Baltic Challenge Cupil jäädi homsele vastasele Leedule alla 3:6.

Turniiri päeva esimeses mängus võitis Rumeenia Lätit 3:5. Homme, 8.11 kohtuvad päeva esimeses mängus kell 15.30 Kasahstan ja Rumeenia.