Eesti jäähokikoondis alistas MM-il Horvaatia 5:1
27.04.2018

Eesti jäähokikoondis jätkas Leedus Kaunases peetavat MM-i I divisjoni B-grupi turniiri suurepärases hoos, alistades Horvaatia koguni 5:1 (2:0, 1:1, 2:0).

Eesti asus kohtumist viiendal minutil Robert Rooba väravast juhtima. Esimese kolmandiku lõpus viis Roman Andrejev arvulisest vähemusest Pääsukesed 2:0 ette.

Teise perioodi alguses viskas Horvaatia ühe tagasi, kui täpne oli Borna Rendulic, aga Riho Embrichi värav viis Eesti taas kaheväravalisse eduseisu.

Viimasel perioodil viis Robert Arrak Eesti juba 4:1 juhtima ning paar minutit hiljem viskas Embrich enda teise värava, viies Eesti 5:1 ette. Seejuures viiest väravast kaks viskas Eesti arvulises vähemuses.

Eesti on neljast mängust võitnud kolm ning kogunud 10 punkti, millega ollakse turniiritabelis Leedu järel teisel kohal. Laupäeval minnakse turniiri viimases kohtumises vastamisi just võõrustaja Leeduga, kellega mängitakse turniirivõidu peale.

Allikas: ERR.ee