Eesti hokikoondis alistas Leedu karistusvisetega 4:3
11.11.2022
Eesti jäähokikoondis alistas Kaunas toimuva Baltic Challenge Cupi teises mängus Leedu karistusvisete seeria järel 4:3 (0:0, 1:2, 2:1, 0:0, 1:0).

Avakolmandik väravaid ei pakkunud, teisel perioodil viisid Karolis Krasilnikovas ja Martynas Grinius võõrustajad 2.0 juhtima. Veidi vähem kui viis minutit enne viimasele vaheajale minekut viskas Robert Arrak arvulisest ülekaalust ühe värava tagasi, Kolmandal kolmandiku keskel tegi Robert Rooba samuti ülekaalus mängides seisuks 2:2, veidi hiljem taastas Markas Kaleinikovas leedulaste eduseisu. Eesti koondisele päästis punkt ja lisaaja Mark Viitaneni värav 1:04 enne lõpusireeni.

Lisaaeg väravaid ei toonud, karistusvisete seeria pööras Eesti kasuks neljas viskaja Daniil Kulintsev.

Eesti koondise väravas tegi oma debüüdi Conrad Mölder, kes tõrjus 28 vastaste pealeviset. Leedukate kollkipper Laurynas Lubyse saagiks langes 46 pääsukeste üritust.

Laupäeval kell 12:30 kohtub Eesti koondis turniiri viimases mängus Poolaga, kes täna purustas Läti 9:0.