Eesti Hoki korraldab klubidele meediaseminari
16.01.2023

Eesti Hoki korraldab neljapäeval, 26. jaanuaril kell 15-17 hokiklubidele suunatud meediaseminari alapealkirjaga “Kuidas meedia pilku püüda?”

 Seminari põhiosa moodustab vestlusring Delfi ja Eesti Päevalehe sporditoimetuse juhataja Gunnar Lehestega, kus püüame üheskoos avastada parimaid võimalusi spordimeedia tähelepanu püüdmiseks. Leheste annab ülevaate suurte meediamajade spordikanalites kajastatavate teemade valiku põhimõtetest, samuti oleks tore kui kohapeal sünniksid ideed ja tegevusplaanid mõne huvitava reportaaži, uudisloo või portreeartikli jaoks.

Seejärel analüüsib Eesti Hoki sotsiaalmeedia spetsialist Laura-Grit Lauri Coolbet Hokiliigas ja PAF Naiste Hokiliigas mängivate klubide sotsiaalmeedia kanaleid ning toob välja parimaid praktikaid. Eesti Hoki meediakonsultant Indrek Petersoo teeb ülevaate klubide ja alaliidu vahelisest koostööst meediale info edastamisel, tuues välja peamised tugevused ja kitsaskohad. Samuti on väga oodatud klubide esindajate ettepanekud ja kommentaarid infovahetuse tõhustamiseks.

Seminar toimub Eesti Hoki kontoris, osaleda on võimalik nii kohapeal kui virtuaalkanali vahendusel.

Eelregistreerine e-posti aadressil indrek@eestihoki.ee kuni 25. jaanuarinini.

Foto: Imre Pühvel

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI