Eesti Hoki distsiplinaarkomisjon on uuel hooajal neljaliikmeline
25.08.2023

Eesti Hoki distsiplinaarkomisjoni kuuluvad algaval hooajal neli liiget ning lisaks neid toetav jäähokiekspert.

Komisjoni esimees on Rauno Kinkar (partner, vandeadvokaat, advokaadibüroo LEXTAL) ning liikmed Andres Aavik (partner, advokaadibüroo Aavik&Partnerid), Tarmo Pilv (vandeadvokaat, advokaadibüroo Tarmo Pilv&Partnerid) ja Valeriy Gimaev (vandeadvokaat, Narva Esimene Advokaadibüroo).  Lisaks kuulub eksperdina komisjoni juurde endine elukutseline hokimängija Leonid Filimonov.

“Eesti hokikogukonna nimel on mul väga hea meel, et alates algavast hooajast on Eesti Hoki distsiplinaarküsimused sedavõrd heades kätes. Olen enam kui kindel, et see auväärne ja väärikas meeskond viib hokisiseste distsiplinaarküsimuste lahendamise täiesti uuele tasemele ning et Eesti Hoki distsiplinaarkomisjonist kujuneb lähiajal selline organisatsioon, millest saavad eeskuju võtta kõik Eesti spordialaliidud,” ütles Eesti Hoki juhatuse esimees Rauno Parras.

"Eesti hoki kasvab mühinal ja sellega seoses on vaja ka distsiplinaarkomisjoni töö viia uuele tasemele. Hokiliit on viimastel aastatel arenenud hüppeliselt - seda nii korraldusliku kui ka teostusliku poole pealt. Õigusküsimustes ei tohi me samuti maha jääda. Uus komisjon panustab sellesse, et otsused saabuksid kiirelt ning oleksid sealjuures õiglased. Koosseisus on nii juriidilist kui ka hokialast kogemust kamaluga ja seega ei kahtle hetkekski, et saame ülesandega hakkama,” ütles distsiplinaarkomisjoni esimees Rauno Kinkar.

Eesti Hokiliiga uus hooaeg algab 16. septembril.

Foto: Catherine Kõrtsmik

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI