Coolbet Hokiliiga liider HK Kurbads alistas võõrsil Tartu Välk 494 5:2 ning jätkab võiduseeriat
04.02.2023
Coolbet Hokiliigas alistas liidermeeskond Riia HK Kurbads reede õhtul Astri Arenal Tartu Välk 494 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) ning saavutas hooaja 18. võidu, jätkates ühtlasi täiseduga.

Avakohlmandikul viis Robert Jekimovs külalised ette, teisel perioodil Dmitri Kuznetsov viigistas, ent HK Kurbads pääses Rihards Ligise täpsest viskest taas mängu juhtima. Kolmanda kolmandiku alguses tüüris Otar Sakhokia mängu uuesti viigisadamasse, kuid Emils Udris, Emils Ginters ja Tomas Hartmanis tagasid lõpuks külalistele 5;2 paremuse. Jekimovs kogus 1+2 ning Udris 1+3 resultatiivsuspunkti, Davids Livšics tegi eeltöö kolmele tabamusele.

Kodumeeskonna poolel tõrjus Ervins Mutsukovs 36 ning külalistel Arginto Milbergs 38 pealeviset.

Laupäeval kell 13:00 kohtuvad meeskonnad teistkordselt Astri Arenal.