Coolbet Hokiliiga kuumas liidrite duellis kohtuvad Riias kahel korral HK Kurbads ja HC Panter
27.01.2023
Coolbet Hokiliigas ootavad nädalavahetusel ees liidrite duellid Riia HK Kurbadsi ja Tallinna HC Panteri vahel. Kaks kanget kohtuvad Riias, Kurbadsi jäähallis laupäeval kell 19:15 ning pühapäeval kell 12:30.

Seni kõigist 15 mängust maksimumpunktid võtnud HK Kurbads paikneb kindlalt tabeli tipus, kaks mängu rohkem pidanud HC Panter jääb liidrist ühe punkti kaugusele. Kahes varasemas omavahelises mängus pidi HC Panter vastu võtma 4:5 ja 2:4 kaotused, neist esimese lisaajal.

"Valmistume eelseisvateks mängudeks HC Panteri vastu väga tõsiselt - tegemist on hea ja tugeva meeskonnaga, kes paikneb tabeli tipus. Nende mängude kaudu valmistume omakorda play-offiks ja paneme mängijaid proovile. Meil ei ole sel nädalavahetusel küll optimaalset koosseisu, aga igal juhul läheme võitu peale välja. HC Panteriga mängides kaasneb alati hea, kiire ja huvitav hoki. Näeme homme ja pühapäeval Kurbadsi jäähallis!" ütles HK Kurbadsi peatreener Toms Bluks.

"HK Kurbadsi meeskond on väga kvaliteetne ja mängib ilusat jäähokit. Nende vastu on alati hea mängida ning see nõuab igalt meie mängijalt suurt pingitust ja töökust. Nädalavahetuse reis kujuneb meie meeskonnale mõnusaks väljakutseks, sest bussisõit on pikk ning mängudevaheline aeg taastumiseks lühike. Play-offiks valmistumisel on see väga hea, sest kõik peavad mugavustsoonist välja tulema. Anname omalt poolt Kurbadsile kindlasti kaks tugevat lahingut!" lubas HC Panteri kapten Jaanus Sorokin.

Mõlemast mängust teeb otseülekande OHO TV (www.oho.ee/hoki).

Laupäeval kell 16:00 kohtuvad Kohtla-Järvel HC Everest ja SK Viru Sputnik ning kell 17:00 Tartus Välk 494 ja Narva PSK. Pühapäeval kell 16:00 võõrustab HC Everest Tartu Välk 494 meeskonda.

Coolbet Hokiliiga tabeliseis: HK Kurbads 30 (15), HC Panter 29 (17), Tartu Välk 494 20 (18), Narva PSK 18 (17), HS Riga 13 (19), HC Everest 12 (15), SK Viru Sputnik 0 (17).

Foto: Catherine Kõrtsmik

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI