Coolbet Hokiliiga eelvaade #7: Tartu Välk-494 ihkab viiendat järjestikust meistritiitlit
22.09.2022
Viimase nelja aasta Eesti jäähokimeisterTartu Välk 494 läheb ka uuele hooajale vastu selge eesmärgiga karikas koju jätta ning viiendat korda järjest troonile tõusta. Kokku on Välk kroonitud Eesti meistriks 13 korda,

Tartu Välk 494 treenerid on Oleg Puzanov ja Andrejs Maslovskis, meeskond peab kodumänge Astri Arenal.

"Loomulikult üritame uuesti Coolbet Hokiliiga võita. Ettevalmistus hooajaks on kihvt, oleme õnnelikud," tunnistas Tartu Välk 494 asutaja ja eestvedaja Oleg Litvjakov.

Litvjakovi sõnul on meeskonna koosseis muutnud ligi 40 protsendi ulatuses, konkreetsetest saabujatest ja lahkujatest ta kõnelema ei soostunud. "Las see jääb hetkel üllatuseks, esimeses mängus näete," ütles ta. "Soovime sellele meeskonnale Tartu vaimu sisse lüüa ja liikuda selles suunas, et oleksime kogu hooaja jooksul orbiidis."

Tartu Välgu eestvedaja tundis heameelt, et Coolbet Hokiliiga üldine tase on tõusnud ning seda suuresti Läti klubide liitumise läbi. "Meid tahavad kõik võita. Eelmisel hooajal vedas meil natuke rohkem kuna mängijad ja treenerid tegid head tööd, samuti oli meil veidi õnne. Tase tõuseb, sest lõunanaabrid tulid juurde ja toovad kvaliteetset hokit," sõnas Litvjakov.

Litvjakov kutsus kõiki Välk 494 fänne ka uuel hooajal meeskonnale häälekalt kaasa elama. "Ootame ja armastame teid ning loodame, et sellel aastal on tribüünid fännide poolt veegi rohkem täidetud," esitas ta poolehoidjatele üleskutse.

Tartu Välk 494 ründaja Olev Kork toonitas samuti, et hooaja põhieesmärgiks on meistritiitel. "Anname endast parima, et võit järjekordselt Tartusse tuua ja näidata, milleks me võimelised oleme," kinnitas ta.

Hooajaks ettevalmistumist loeb Kork kordaläinuks. "Alati saab öelda, et võiks paremini, aga mängijad on valis ja trenni on tehtud. Hooaeg saab olema pikk ja oluline on lõppfaasis tiitel võita," lisas Kork.

"Tulge meie mängudele, elage kaasa ja toome võidu koju!" pöördus Kork Tartu hokifännide poole.

Tartu Välk 494 alustab Coolbet Hokiliiga hooaega 1. ja 2. oktoobril toimuvate kodumängudega HS Riga vastu.

Foto: Imre Pühvel

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI