Coolbet Hokiliiga eelvaade #6: Liigaga kohanenud Riia HK Kurbads jahib meistritiitlit
21.09.2022
Eelmisel hooajal Coolbet Hokiliigas debüteerinud ja finaalseerias Tartu Välk 494-le alla jäänud Riia HK Kurbads seab algavaks hokiaastaks layi veelgi kõrgemale ning jahib meistritrofeed.

"Eelmisel hooajal toimus meie jaoks "soojendusuisutamine" - tahtsime tutvuda teise Coolbet Hokiliiga klubide, mängijate ja treeneritega. Nüüd teame, mida oodata ning milleks valmis olla," ütles HK Kurbadsi treener Denijs Romanovskis.

HK Kurbadsi ettevalmistus möödus treeneri sõnul sujuvalt ja viüerusteta. "Meil oli väga professionaalne ettevalmistus, vaid kaks nädalat olime ilma jääta - siis jooksime, hüppasime ja käisime jõusaalis. Oleme suurepärases vormis ja läheme enesekindlalt mängudele vastu," leidis Romanovskis.

Hooaja eesmärkidest rääkides ütles Romanovskis vaid ühe sõna: "Karikas!" Samuti loodab juhendaja, et HK Kurbadsi häälekad fännid tulevad taas meeskonda toetama. "Fännid on meie jaoks nagu kuues mängija. Eelmisel hooajal olid meil tribüünid täis ja fännid sõitsid meiega koos ka teistele mängudele. Ootame neid taas," sõnas ta.

HK Kurbadsi ründaja David Livšics kinnitas samuti, et meeskonna ainsaks eesmärgiks on võita meistritiitel. "Oleme alati valmis, võitleme igas mängus ning meie hakkas hakkab iga vastase peale. Eelmisel hooajal tõestasime end," ütles ta.

Tänavu saab Coolbet Hokiliigas näha kuuma Riia derbit liigaga juba kohanenud HK Kurbadsi ja uustulnuka HS Riga vahel. Neid mänge ootab ka Livšics suure põnevusega. "Meil on kogenud ja vanem koosseis, neil noored mängumehed, kes ihkavad end tõestada. Ootame huvitavaid vastasseise," sõnas ründaja.

Foto: Imre Pühvel

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI