Coolbet Hokiliiga eelvaade #4: Narva PSK loodab jõuda play-offi ja publiku tribüünile tagasi tuua
19.09.2022
2016. ja 2017. aastal Eesti meistriks kroonitud ning kevadel kuuendana lõpetanud Narva Paemurru Spordikooli meeskonnal on algaval hooajal kaks peamist sihti: jõuda Coolbet Hokiliigas play-offi ning tuua publik tagasi tribüünile.

Narva PSK peatreener on endiselt Ilja Iljin ning treener Igor Ossipenkov, kodumänge peetakse Narva jäähallis.

Iljini sõnul takistas hooaja ettevalmistust jää puudumine - piirilinna areen sai külma katte alles septembri alguses. "Pidime pikalt maa peal treenima, nüüd oleme saanud mõned päevad jääl olla ning jääme sinna kuni esimese mänguni, mis ootab peagi ees," selgitas Iljin. Narva PSK jaoks algab hooaeg eeloleval laupäeval kell 18:10 Haabersti jäähallis Tallinna HC Panteri vastu.

Meeskonna koosseis püsis kahe hooaja vahel sisuliselt muutumatuna. "Aktsent on meie oma noortel, nende kõrval kuuluvad meeskonda mõned "vanakesed". Suuri muudatusi koosseisus pole. Eesmärgiks on jõuda play-offi ning pakkuda noortele hokimeestele võimalust arenemiseks," ütles Narva PSK peatreener.

Iljin tõdes, et algaval hooajal seisab klubi ees veel teinegi eesmärk: tuua kivikõva hokikantsi publik taas tribüünile. "Eelmisel hooajal ei tulnud kõik nii välja nagu oleksime tahtnud, nüüd on aeg inimesed tribüünile tagasi tuua. Soovime neile näidata, et me suudame mängida ja vajame nende toetust," kinnitas Iljin.

Narva PSK abikapten Nikita Kirillov sõnas samuti, et jää puudumine vajutas hooajaks valmistumisele oma pitseri. "Oleme saanud vaid viis päeva jääl olla ja ennast enam-vähem lahti uisutada. Meeskonnas muudatusi pole, kuid meie noored on kindlasti kogenumad kui eelmisel hooajal," ütles Kirillov.

FOTO: Imre Pühvel

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI