Coolbet Hokiliiga eelvaade #3: Tugevnenud HC Everest sihib taas kohta esinelikus
18.09.2022
Kohtla-Järve HC Everest alustab Coolbet Hokiliigas viiendat hooaega. 2021. aastal rõõmustas meeskond oma poolehoidjaid hõbemedaliga, kuid tänavu kevadel jäädi pronksimängus alla Tallinna HC Panterile. Algava hooaja põhiülesandeks seatakse koht play-offis, et seal taas medalite nimel heidelda.

HC Everesti peatreener Aleksandr Smetanin rõõmustas, et Kohtla-Järve jäähalli renoveerimise järel möödus hooajaks põhja ladumine tavapärasel režiimil. "Valmistusime nii jääl kui maal nagu tõeline hokimeeskond. Meiega liitusid kolm uut mängijat, ülejäänud osa meeskonnast püsib endine," ütles Smetanin. "Hooaja esimeseks eesmärgiks on pääs play-off mängudele, seal vaatame edasi," lisas klubi eestvedaja.

Smetanin loodab, et Kohtla-Järve jäähokifännid leiavad tee HC Everesti mängudele. "Soovin, et inimesed tuleksdi mängudele, vaataksid ja tunneksid rõõmu. Kõik, mida jääl tehakse, toimub ju fännide jaoks," tõdes ta.

Sportlikku vastasseis Viru Sputnikuga näeb Smetanin positiivses valguses, "Tervislik konkurents on alati huvitav ja tuleb jäähokile kasuks," sõnas ta veendunult.

HC Everesti kapten Oskar Levin loodab samuti, et eelseisev Kohtla-Järve hokiderbi Viru Sputnikuga kujuneb kuumaks. "Kindlasti tuleb tuline ja võitluslik mäng, ootame seda suure huviga," tunnistas ta.

Ka Levini hinnangul kujunes ettevalmistus korralikult ning HC Everesti meeskonna lähtepositsiooni võib lugeda heaks. "Põhja ladumine sujus edukalt, esimene mäng näitab kui hästi me valmis oleme. Saime olulistele positisioonidele mängijad juurde, seega võib ka meeskonna täiendamise edukaks lugeda," ütles Levin.

Kohtla-Järve HC Everest alustab uut hooaega pühapäeval kell 16:00 kodumänguga liiga uustulnuka HS Riga vastu.

FOTO: Imre Pühvel

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI