Carolina Hurricanes ja nende dramaatiline kolmas periood; St. Louis Blues võitis Vancouverit, omavaheline skoor viigis
18.08.2020
Ryan O'Reilly arvele lisandus kaks väravat ning üks resultatiivne sööt, mis kokkuvõttes aitas St. Louis Blues-il vormistada 3-1 võidu Vancouver Canucksi üle ning kokkuvõttes on omavaheliste kohtumiste seis viigis

Jake Allen sooritas 22 tõrjet ning Alex Pietrangelo viskas samuti värava ja sai kirja söödu.
Viies mäng leiab aset kolmapäeval.

Kohtumise kõrghetked järelvaadatavad siin

Carolina Hurricanes võtab vastu dramaatilise kaotuse, kui kolmandal perioodil mängiti maha 3-0 eduseis ja lasti enda võrku 4 väravat visata

''Kui alustasin treeneritööd, tahtsin, et klubi toetajad oleksid meie mängu üle uhked ja enamasti olen selle ka saavutanud. Täna see nii ei olnud. Ja see on minu jaoks kõige häirivam osa,'' kommenteeris peatreener Brind'Amour. ''Peame ''tükid'' kokku korjama ja edasi pingutama, et saaksime oma mängustiili üle uhked olla ja väita, et nii peavadki asjad käima! Kaota või võida, aga oma mängu üle peab uhke olema.. täna me seda kindlalt ei ole!''

Hurrikaanid asusid küll kolmandal perioodil 2-0 juhtima, aga mida enam aeg edasi, seda ebalevamaks nende mäng muutus, kuni Bostonite vasak äär Jake DeBrusk litri Hurricaneside tühja võrku saatis. Edasine sündmuste areng toimus juba väga kiirelt.

Vaata Bostonite hävitustööd siit

Nazem Kadri skooris kaks väravat ja andis ühe tulemusliku söödu 7-1 võiduga lõppenud mängus Arizona Coyotes-ide vastu

Colorado Avalanche on nüüd 3-1 eduseisus ning näljased neljanda võidu järele.
''Peame korduskohtumiseks eriti hoos olema ning kõik mängu panema! Peame olema valmis oma edasisaamise viiendas ringis kindlustama!'' kommenteeris Avalanche-de kesk Nathan MacKinnon.

Avalanche ja koiottide mõõduvõtu põnevamaid momendid

Tampa Bay Lightning võitis Blue Jacketsit 2-1

Tampa Bay eest skoorisid Barclay Goodrow ja Yanni Gourde, Andrei Vasilevskiy tegi 28 tõrjet; neljast omavahelisest kohtumisest on võidetud 3.