Balint Fekti: täitsime kõik eesmärgid!
12.02.2023
Eesti U18 noortekoondise peatreener Balint Fekti ütles nelja rahvuse turniiri üldvõidu järel, et meeskond saavutas kõik seatud sihid ning läheb aprillis toimuvale MM-turniirile suurte ootustega.

"Võin öelda, et täitsime koondise laagri ja turniiri jooksul täielikult oma eesmärgid. Tahtsime mängijaid ja oma taktikat pinge all proovile panna ning luua võidukat õhkkonda. Võitsime kõik mängud, muutes samal ajal pidevalt koosseisu. Tahtsime leida viisikute vahel head keemiat ja seda me ka tegime," selgitas Fekti.

Eesti koondis alistas Bytomis toimunud nelja rahvuse turniiril Ungari 8:0, Poola 2:1 ja Leedu 4:2. "Pean tänama klubisid ja Team Eesti projekti, sest nad on arendanud selliseid mängijaid, kes olid igas olukorras mitmekülgsed ning mängisid nädala jooksul igas olukorras "Eesti Hoki Viis" mänguplaani alusel. Õnnitlen poisse, sest nad mõistsid ja aktsepteerisid  kõiki treenerite katsetusi. Nad andsid endast igas olukorras parima. Seetõttu ei olnud nende auhinnaks ainult turniiri võit, vaid ka palju mitmekülgsemaks ja targemaks mängijaks kasvamine tuleviku jaoks!" tunnustas peatreener meeskonda.

"See peatükk on lõpetatud ja järeldused tehtud. Nüüd tuleb keskenduda MM-iks valmistumisele!" toonitas Fekti.

Eesti U18 noortekoondis osaleb 10.- 16. aprillini Sloveenias, Bledis toimuval MM-i I divisjoni B-grupi turniiril, kus vastasteks Itaalia, Austria, Lõuna-Korea, Sloveenia ja Poola.


OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI