Bálint Fekti: "Kolm punkti on kotis ja see ongi peamine! Ootame järgmisteks mängudeks veelgi rohkem fänne!"
03.04.2022
Eesti U18 noortekoondise peatreener Bálint Fekti ütles pärast avapäeval saadud 3:2 võitu Suurbritannia üle, et kolm punkti on kotis ja see ongi peamine! "Võime tänase tulemusega rahule jääda! Valmistume nüüd järgmiseks kohtumiseks Leeduga," lisas ungarlane.

"Oleme teinud selle meeskonnaga kolm aastat tõsiselt tööd. Mängisime täna nii nagu plaanisime ja kõik mehed esinesid ootuspäraselt. Kolm punkti on käes ja siit on hea edasi minna! Vaatame kuhu välja jõuame," sõnas Fekti.

"Meie meeskonna trumpideks on kiirus ning neli tugevat viisikut. Lisaks on meil kaks mängijat, kes selgelt esile tõusevad. Rääkides puudujääkides peame tunnustama vastaseid - meil oli palju häid pealeviskeid ja väravavõimalusi, aga britid mängisid kaitses väga ennastsalgavalt ega võimaldanud meil tagasipõrkunud litrreid kätte saada. Kindlasti peame oma võimaluste realiseerimist parandama," lisas ta.

"Leian, et turniiril on kuus võrdset võistkonda, suursoosiktest ei ole põhjust rääkida. Tänane võit on ajalugu, ülehomme ootab uus heitlus Leeduga," ütles peatreener.

Fekti avaldas lootust, et järgmist mängu tuleb vaatama veelgi rohkem pealtvaatajaid. "Poisid küsisid minult, et kus on meie kuues väljakumängija. Kohati elas publik meile mõnusalt kaasa, kuid ootame veelgi vägevama atmosfääri loomist. Oleme kõik seda turniiri kaks aastat oodanud ja loodame väga, et fännid tulevad meile häälekalt kaasa elama," kostis peatreener.

FOTO: Catherine Kõrtsmik

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI