Arvamusfestivalil käsitletakse Eesti klubide käekäiku Euroopas, arutelus osaleb Rauno Parras
06.08.2022

12.–13. augustini toimub Paides tänavune arvamusfestival, mille kavas on lisaks mitmetele sporditeemalistele vestlusringidele ka arutelu pallimängualade klubide käekäigust Euroopa konkurentsis. Sõna ütleb sekka  Eesti Jäähokiliidu president ja EOK täitevkomitee liige Rauno Parras.

Aruteluring pealkirjaga "Kuidas muuta Eesti klubid Euroopas jätkusuutlikult edukaks?" algab arvamusfestivali avapäeval, 12. augustil kell 12:00. Diskussioonis osalevad lisaks Parrasele Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) president Aivar Pohlak, Eesti Käsipalliliidu juhatuse liige Martin Pihlamägi ning spordiajakirjanik Ott Järvela. Arutelu juhib EJL-i arendusdirektor Mihkel Uiboleht. Aruteluringis räägitakse sellest, et lisaks pallimängualade sportliku ja majandusliku edu tähtsusele on saavutused Euroopas olulised ka rahvus- ja ühtsustunne tekitamisel.

Lisaks leiab festivali programmist ka teisi spordivaldkonnaga seotud arutelusid. Kell 14:00 toimub vestlusring „Sport kui kogukondade ühendaja”, kus räägitakse spordi rollist kogukonnaliikumises ning vaadeldakse nii edulugusid kui ka läbikukkumisi spordi kasutamisest kogukonna ühendamisel. Kell 16:00 algab arutelu „Milleks meile tippsport?”, kus lahatakse tippspordi eesmärke ja selle eetilist poolt. Laupäeval, 13. augustil on kell 18:00 kavas vestlusring „Anname hoovid lastele tagasi!”. Probleemkohana nähakse laste liikumisharrastuse vähenemist ning arutletakse võimaluste üle seda parandada. 

Arvamusfestivali täispikkuses kava leiab leheküljelt arvamusfestival.ee


OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI