4 päeva MM-ini: osta pääsmed Piletitaskust ja tule jäähalli ühistranspordiga, nii saad palju kiiremini!
19.04.2023
Pühapäeval algab Tondiraba jäähallis IIHF jäähoki maailmameistrivõistluste I divisjoni B-grupi turniir, kus Eesti koondis heitleb Jaapani, Ukraina, Hiina, Serbia ja Hollandiga. Eesti Hoki soovitab osta mängupilet varakult Piletitasku.ee veebikeskkonnast ning tulla jäähalli ühistranspordiga kuna selliselt toimides võidavad hokifännid nii rahaliselt kui ajaliselt.

Turniiripass on Piletitaskus saadaval hinnaga 85 eurot. Piletid Eesti koondise mängudele on müügil hinnaga 20 eurot ja 15 eurot ning sooduspilet hinnaga 10 eurot. Kõikide teiste mängude piletid on müügil hinnaga 10 eurot. Mängupäeval kassast ostes maksavad piletid Eesti koondise mängudele vastavalt 25 eurot, 20 eurot ja 15 eurot ning kõikidele teistele mängudele 15 eurot. Piletitaskust saab pileteid osta ka kohapeal kuni hetkeni kui mängu algusest on möödnud 30 minutit, samuti pääseb eelmüügist ostetud piletiga jäähalli oluliselt kiiremini. 

Sooduspassid kehtivad õpilastele, pensionäridele ja ratastooli kohtadele. Tasuta pääsevad jäähalli kuni 7-aastased lapsed (kaasaarvatud) ja Eesti Hoki litsentseeritud mängijad.

Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik osta kirjutades info@piletitasku.ee. Ratastoolipiletiga sissepääs toimub peaustest.

Pöörame teie tähelepanu sellele, et seoses turvaklaaside paiknemisega I tasandil 1. ja 2. rea ees, võivad need kohad olla osaliselt piiratud nähtavusega. II korruse, kõigi 1.rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Tondiraba jäähalli parklates on autode parkimise võimalused seoses sinna rajatud tivoliga oluliselt piiratud ning kõikidele soovijatele ei pruugi vabu kohti jätkuda. Eriti puudutab see Eesti koondise osavõtul peetavaid kohtumisi. Seetõttu soovitab Eesti Hoki tulla jäähokit nautima ühistranspordiga või jalgsi. Autoga tulles palume hoolikalt jälgida kehtivat liikluskorraldust ning parkimispiiranguid vältimaks trahve ning muid võimalikke ebameeldivusi.

Eesti Hoki soovib kõikidele pealtvaatajatele meeldivaid hokielamusi!

Foto: IIHF

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI