Uus aasta algas Pärnus ja Viljandis uhke tüdrukute hokipäevaga
03.01.2022
2. jaanuaril kell 10:00 sai Pärnu jääväljakul alguse tüdrukute hokipäev.

''Kuna Pärnus tegutsevat naistetiimi ei ole, siis meie eesmärk koos HK Pärnu Piraatidega oligi leida hokihuvilised tüdrukud ja naised ning eestvedaja, kes naiste hokit sealkandis arendama hakkaks - mõlemad eesmärgid said täidetud ning kõigile osalejatele väga meeldis, '' sõnas tüdrukute hokipäeva üks korraldajadest Eesti Hoki juhatuse liige Kristi Seppa.

Kuna jäähokit tutvustava päeva üheks eelduseks oli, et kõik osalejad kannavad varustust, laenati seda erinevatelt hokiklubide esindajatelt Tartust, Tallinnast, Viljandist, KidaSpordilt ning Pärnu kohalikelt hokimeestelt.

Üritusele registreerus üle 30 hokihuvilise.

Suur tänu Rivo Rehe, HK Pärnu Piraadid, HK Säde tüdrukud, KidaSport, Tallinna tüdrukud ning Timo Tints, kes varustust laenasid ja kõigile, kes hokipäeva toimumisele suvepealinnas appi tulid!

Pärnu hokipäev Autor/Allikas: EJHL

Vaid mõned tunnid hiljem algas tüdrukute hokipäev juba Viljandi jäähallis.

Huvilistele teadmisi ning näpunäiteid jagasid tulevased hokitreenerid Margaret Neering (HK Fuuriad) ning Tartust kohale sõitnud Grete Hollo HK Sädest.

Uue potentsiaalse hobiga käis tutvumas ligi 30 tüdrukut ja naist, sealhulgas nii emad, tütred kui õed. Ka Viljandis leidus tüdrukuid, kes nakatusid hokipisikuga ning heameelega hokitrenni tulevad.

Suured tänud HK Fuuriad, HK Säde, Timo Tints ja kõik, kes aitasid üritust korraldada.

Graatsilisi uisusamme oli ettenäitamas ka Eesti Hoki maskott Pääsu, ning suured tänud TERE grupile magusa vahepala eest.

Nii Pärnus kui Viljandis toimunud hokiüritusel sai murtud ka müüt, et jääl kukkumine haiget teeb - selle eest kaitseb varustus. Viljandi jäähallis saab hokirõõme nautida sügisest kevadeni, kuid loodame, et ka Pärnu saab lähiaastatel oma päris jäähalli.

Viljandi tüdrukutele ja naistele suunatud hokipäev Autor/Allikas: EJHL

Sarnane jäähokipäev on planeeritud ka Kohtla-Järvele, kuid kohaliku jäähalli remondi viibimise tõttu sõltub ürituse kuupäev halli valmimisajast.

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI