Team EESTI U18 alustas hooajaga
05.09.2020
Soome U18 Mestis sarjas mängiv Team EESTI U18 tegi hooajaga algust, kui laupäeval, 5. septembril Kauniainen jäähallis Grankulla IFK-ga esimene kohtumine peeti.

Esimeselt veerandajalt, kui Marek Potšinok kaks ja Erik Potšinok ühe värava Maksim Tsaltsevi söödust viskasid, mindi mõtteid koguma 0:3 eduseisult. Teisel veerandil avas Gr-IFK skoori, kui Aukusti Isopahkala litri Team EESTI väravasse saatis. Viis minutit hiljem näitas tabloo 1:4, värava sai enda nimele Deniss Kontseus. Veel enne vaheaega saatis Antti Asmundela Elliot Cederbergi söödu võrku ja teine veerandaeg lõpetati seisul 2:4.
Kolmandal veerandil sai kahe minuti jooksul lausa kahte väravat näha, mille autoriteks vastaste tiimist Veikko Peltola ja Saku Sojakka ning normaalaeg lõpetati viigis.

Kuna lisaaeg võitjat ei selgitanud, mindi üle pullititele. Team EESTI U18 võidule viinud värava viskas Deniss Kontseus.

6. septembril jätkati põhjanaabrite juures, kui Kaarelan jäähallis mindi vastamisi Karhu-Kissatega.

1:30 peal söötis Kissate kaitsja Kasperi Syrjälä Manu Isopoussule, kes ka värava realiseeris. Teise värava autoriks Patrik Hämäläinen. Rohkem väravaid esimesel veerandil ei visatud.
Teiselgi veerandil väravaid näha ei saanud.
Kolmandal veerandajal viskas K-Kissate ründaja Oiva Ylönen kolmanda värava. Eesti poisid sel korral võlgu ei jäänud ja Konrad Kudeviita söödu vormistas väravaks Marek Potšinok. 59. minutil skoorisid taaskord Karhu-Kissat, sedapuhku Marcus Do Rosario.
Pühapäevases mängus pidime tunnistama vastaste üleolekut ja lõppskooriks tabloole jäi 4:1.

Peatreener Balint Fekti võttis nädalavahetuse kokku nii:''Nädalavahetuse mängud olid poiste jaoks suurepärane õppimise koht, selliseid mänge peaksimegi kogu aeg mängima. Poisid said hea võimaluse juurutada harjumusi ja rutiini, mille kallal viimase kuu jooksul tööd teinud oleme. Meeskonnal on väga head väljavaated ja järgmised kaks nädalat ootab ees raske töö, et liigas veelgi edukam olla.''

Liigamängud Team EESTI U18 jaoks jätkuvad 19. septembril.