Rahvusvaheline Jäähoki Föderatsioon tühistas koroonaviiruse tõttu märtsis toimuma pidanud MM-d
02.03.2020
Rahvusvaheline Jäähoki Föderatsioon (IIHF) tühistas koroonaviiruse levimise tõttu lähiajal toimuma pidanud maailmameistrivõistlused, nende hulgas 22.03-28.03 Tallinnas toimuma pidanud U18 II divisjoni A-grupi turniiri.

IIHFi Meditsiini Komitee arutas koroonaviiruse võimalikke tagajärgi maailmameistrivõistuste toimumise korral, Komitee hinnangute ja soovituste põhjal otsustas IIHFi Nõukogu tühistada märtsikuus toimuma pidanud turniirid.  Nõukogu koguneb taas märtsi keskel kui hinnatakse vastavalt hetkeolukorrale aprillis planeeritud MM-de toimumine.

"Turniiri ära jäämine on kahetsusväärne, kuid viiruse levimise tõttu jäetakse inimeste tervisele mõeldes ära sündmusi üle kogu maailma. Tegemist on vääramatu jõuga, mida ette näha ei ole võimalik. Aitäh kõigile neile, kes turniiri korraldamisse senini oma panuse on andnud. Meie inimesed on meile kõige tähtsamad, meeskondade ja sportlaste tervis on kõige olulisem," kommenteeris Eesti Jäähokiliidu president Rauno Parras.

Rahvusvaheline alaliit tühistas:
  • U18 III divisjoni A-grupi MM Türgi, Belgia, Iisraeli, Islandi, Mehhiko ja Hiina Vabariigi (Taiwan) osalusel Istanbulis, Türgis.
  • U18 II divisjoni B-grupi MM Bulgaaria, Hispaania, Hiina, Hollandi, Horvaatia ja Austria osalusel.
  • U18 II divisjoni A-grupi MM Eesti, Suurbritannia, Leedu, Rumeenia, Korea ja Serbia osalusel Tallinnas, Eestis.
  • II divisjoni A-grupi naiste MM Hispaania, Läti, Suurbritannia, Mehhiko Hiina Vabariigi (Taiwan) osalusel Barcelonas, Hispaanias.
  • I divisjoni B-grupi naiste MM Poola, Itaalia, Korea, Hiina, Kasahstani ja Sloveenia osausel Katowices, Poolas.
  • U18 III divisjoni B-grupi MM Luksemburgi, Hong Kongi, Bosnia ja Hertsegoviina, Kõrgõstani, Uus-Meremaa ja Lõuna-Aafrika osalusel Kockelscheueris, Luksemburgis.

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI