Lahden Pelicans ja Eesti Hoki toovad koolinoored tasuta vaatama kõrgtasemelist jäähokit
25.01.2019
Sel laupäeval, 26. jaanuaril toimub Tondiraba jäähallis Soome SM-liigas mängiva Lahden Pelicansi kodumäng Lappeenranta SaiPa vastu. Lahden Pelicans ning Eesti Jäähokiliit soovivad koolinoortele pakkuda kõrgtasemelist hokielamust ning jagavad koolidele 200 tasuta mängupiletit.

"Eesti Hoki jaoks on väga oluline, et Pelicans Tallinnas oma hokimänge korraldab. Kõrgtasemelised mängud koduses Tondiraba jäähallis  annavad meile ainulaadse võimaluse tutvustada koolinoortele tipphokit ning tuua läbi selle hoki juurde  uusi lapsi. Tasuta piletid koolidele on meie hea koostöö tulemus Pelicansiga, kes sel viisil Eesti Hoki arengule oma õla alla paneb," kommenteeris Eesti Jäähokiliidu tegevjuht Rainer Komi

"Üks meie peamisi põhjuseid Pelicansi mäng Tallinnasse tuua oli, et saame muuta jäähokit Eestis veel ja veel populaarsemaks ja aidata Eesti hokit. Oleme väga uhked, et saame Eesti noortele pakkuda suurepärast võimalust tulla ja vaadata Euroopa tipphokit Tallinnas. Loodan, et paljud nendest lastest on elevil ja nendest saavad tulevikus suured jäähoki fännid," ütles Lahden Pelicansi tegevjuht Tomi-Pekka Kolu.

Liigatabelis asub Pelicans hetkel 4. ning SaiPa 9. kohal. Pelicans korraldas Eestis Soome jäähoki kõrgliiga mängu ka eelmisel aastal kui kohtuti Hämeenlinna HPK-ga. Viimane oli esimene SM-liiga kohtumine Soomest väljaspool.

Liiga ja meeskondade kohta leiad lisainfot siit.

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI