Kes kellega? Võidusära juba paistab!
10.09.2020
Vegas Golden Knights peab täna Dallas Starsiga kolmanda kohtumise, senisest kahest omavahelisest kohtumisest on kumbki saanud kirja ühe võidu. 

Tampa Bay Lightningu ja NY Islandersi uus lahing saab alguse reedel. Nikita Kucherov skooris 9 sekundit enne kolmanda veerandaja lõppu, alistades New York Islandersi 2:1 

Resultatiivse söödu autor Ryan McDonagh vahetas Kucheroviga pilgu ning meestele oli selge, mida kumbki tegema pidi: McDonagh pani litri üle jää teele ja Kucherov vormistas sellest Tampa Bay Lightningu võiduvärava. 
Andrei Vasilevskiy, välkude väravavaht, sooritas 27 tõrjet, aidates sellega kaasa juba kuuendale järjestikusele Tampa Bay võidule.

Eelmisest kohtumisest väljus paremana Tampa Bay skooril 8:2. 

Ilusaimad hetked ja Lightningu lõpusekundite müristamine siin


Bruce Cassidy valiti NHL-i parimaks treeneriks

Boston Bruinsi peatreener pärjati Jack Adamsi (pikaaegne mängija, treener, mänedžer ja Wall of Fame'i liige; National Hockey League auhind, mida antakse välja 1974. aastast alates treenerile, kes on oma tiimi edusse kõige rohkem panustanud) auhinnaga. 

Cassidy juhendamisel tegi Boston Bruins tavahooajal NHL-i rekordi (44-14-12) ning tõi koju Presidendi trofee (1985. aastast alates jagatav auhind hooaja jooksul enim punkte skoorinud meeskonnale). Enne hooajapausi, kui koroonaviirus maailmas segadust külvama asus, oli Boston Bruinsi ja teist kohta hoidva Tampa Bay vahe lausa 8 punkti. 
Bostonlaste võrku visati kõige vähem väravaid - 167 (2,39 ühe mängu kohta) ja väravatelöömise esikohta jagati Philadelphia Flyers-itega - 227 (3,24 ühes mängus) 

Kuigi Boston Bruins võttis Carolina Hurricanes-ilt Stanley karika kvalifikatsioonmängudes edasipääsupileti, näitas teises ringis Tampa Bay Lightning oma paremust ja bostonlased saadeti koju. 

''Esmatähtis on see, et tahad mängida, see olgu esimene mõte, mis peast läbi käib,'' kommenteeris vastne tiitlivõitja Cassidy. ''Paraku meie jaoks mäng ei jätkunud. Tampa Bay vääris võitu ja edasipääsu. Isiklikus plaanis vaatan eelkõige oma perekonna poole. On olnud pikk teekond, mõned tõusud ja mõõnad. Nüüd aga algab kogu töö taas otsast peale.'' OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI