Esmaspäeval algab registreerimine treenerite koolitusele
03.10.2021
Head treenerid!

Esimene veebiseminar on plaanipäraselt toimumas!

Teema: väikese ala mängud lastele ja Hockey Coach Vision rakenduse kasutamine
Seminari kuupäevad: 15. - 17. oktoober 2021
Registreerimisperiood: 4. - 8. oktoober 2021
Praktilise osa teostamise periood: 18. - 24. oktoober 2021
Toimumiskoht: veebis
Treeneritase: EKR 2 - 6
Akadeemilise tunde: 6
Koolituse keel: Inglise
Subtiitrid: Eesti ja vene 

Veebiseminar koosneb ettesalvestatud videotest ning on vaadatav reede 9:00st pühapäeva 23:00ni. Seega saavad kõik treenerid, kes veebinariga liituvad, antud ajavahemikus ise endale sobival ajal videosid vaadata.

Veebinari esimene ettekanne on väikeseala mängudest, eelkõige lastele, ning selle autoriks on Larry Huras  (https://www.eliteprospects.com/staff/29/larry-huras)

Teine ettekanne tutvustab kaasaegset harjutuste keskkonda tutvustavat rakendust nimega Hockey Coach Vision, autoriks taas Larry Huras (https://hockeycoachvision.com/)

Veebinari kolmas ja praktiline osa kujutab endast Hockey Coach Visioni rakenduses väikese ala harjutuse loomist (praktiline osa tuleb teostada ajavahemikul 18. - 24. oktoober 2021).

Eesti Jäähokiliit promob rakenduse kasutamist, sest Hockey Coach Visioni platvormi kasutatakse rahvuskoondiste programmi loomiseks, samuti luuakse sinna esimene info- ning harjutustepank Eesti treeneritele. Tänu Jäähokiliidu ja HCV platvormi vahelisele koostööle, saame veebiseminaril osalemiseks pakkuda kahte võimalust:

Variant 1
-
veebinar väikese ala mängud ja sissejuhatus Hockey Coach Vision rakenduse kasutamisse (samuti 6 akadeemilist tundi koolitusel osalemise eest)
- aastane Hockey Coach Vision rakenduse kasutusõigus (tavahind ~115€)
- aastane tasuta ligipääs Eesti Jäähokiliidu info- ja harjutustepangale
- veebiseminari hinnaks 75€

Variant 2
- veebinar väikese ala mängud ja sissejuhatus Hockey Coach Vision rakenduse kasutamisse (samuti 6 akadeemilist tundi koolitusel osalemise eest)
- kahenädalane Hockey Coach Vision rakenduse prooviperiood (rakenduse tavahind  ~115€)
- veebiseminari hinnaks 25€ 

Hockey Coach Vision rakendust kasutavate treenerite tagasiside: 

Pelle Sildre (HC Panter & Team EESTI U16):  HCV on parim tööriist treeneritele mis ühendab visioonid ja eesmärgid. Super hea lahendus planeerimaks treeninguid ja jagada seda treenerite / mängijate vahel.

Sergei Novikov (HC Vipers & Estonia U18): Mina olen Vipers 2009 lastetreener. Kasutan HCV programmi - see on asjakohane, kaasaegne, väga efektiivne ning selge. Soovitan kõigile!

Vaata seminari promovideot:Koolitusele saab registreerida ning lisaküsimusi esitada aadressil balint@eestihoki.ee
Regitreerimine lõppeb 8. oktoobril 2021 kell 22:00 

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI