EOK kutsub: Gerd Kanter’s Legacy Conference
10.09.2018
Kolmapäeval, 12. septembril kell 17.00-19.00 toimub Tallinnas Eesti Filmimuuseumis (Pirita tee 56) konverents „Gerd Kanter’s Legacy”, kuhu on väga oodatud kõigi alade sportlased, eriti noorsportlased (alates 14/15-eluaastast) ja treenerid. See on uuendusliku formaadiga üritus, pikkusega vaid 2 tundi, lühikeste ettekannetega, paljude piltide ja videotega. Konverentsil ei räägita mitte Gerdi sportlasteest, vaid jäljest, mille ta sporti jättis ja eelkõige sellest, mida tema karjäärist oleks õppida noortel.

Sel sügisel oma karjääri lõpetav Gerd Kanter on suurepärane näide erakordsest stabiilsusest ja sportlikust pikaealisusest – ta on aastail 2005-2016 võitnud tiitlivõistlustelt 11 medalit, tulnud olümpiavõitjaks ja maailmameistriks ning hoiab kettaheites maailma läbi aegade edetabelis kolmandat kohta tulemusega 73.38. Gerd on suutnud tõestada, et supertulemusi on võimalik teha ka sportlasel, kes tuleb tagasihoidlikest tingimustest ning kes on spordile tõsisemalt pühendunud suhteliselt hilja – 21-aastaselt. Seetõttu peavad paljud Gerd Kanterit suureks eeskujuks. Tähelepanuväärne on ka Gerdi meeskond, kelle koostööpõhimõtted on inspireerinud teisigi sportlasi.
„Gerd Kanter’s Legacy” rahvusvahelisel konverentsil on kõik esinejad pikaaegse rahvusvahelise kogemusega, näinud ja üle elanud tõuse ja langusi spordis ning olnud otseselt seotud Gerdi sportliku arenguga. Igaüks neist räägib kolmest mõttest, kogemusest või järeldusest, mida nad on enda jaoks kaasa võtnud koostööst Gerdiga ning mis võivad olla kasulikud ka teistele sportlastele. Neid ideid saab igaüks soovi korral oma sportlaskarjääris ja teel tippu ning tipus olles rakendada.

Esinevad:
  • Gerd Kanter
  • Vesteinn Hafsteinnson – Gerdi treener 2000-2012
  • Indrek Tustit – Gerdi treener ja füsioterapeut
  • Hans Üürike – veebi- ja kommunikatsioonijuht
  • Raul Rebane – tiimi rajaja ja mentor, ühtlasi konverentsi moderaator
  • Priit Tänava – statistik
  • Avatud mikrofon
Teemad, mida esinejad on lubanud käsitleda: aus sport, meeskond, strateegia, kommunikatsioon, sportliku pikaealisuse saladused.

Kõik sportlased ja treenerid on üritusele väga oodatud, osalemine on tasuta. Palume registreerida siin: https://goo.gl/forms/IfjXKTghgpOs6KT02

Konverents toimub inglise keeles, kohapeal on tõlge eesti keelde. Lisainfo: Maris Lindmäe, EOK Kommunikatsioonijuht
+372 522 2426


Foto: EOK

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI