Eesti Hoki uus tegevjuht on Rainer Komi
06.06.2018

Eesti Hoki uue tegevjuhina asus tööle Rainer Komi. Ühtlasi taandus Rauno Parras Eesti Hoki tegevjuhi kohalt ning jätkab üksnes juhatuse esimehena.

“Rainer Komi on endine tubli hokimees, kes õppis Taanis spordijuhtimist. Lisaks on Rainer saanud suurepärase ja elulise müügitöö ning projektide juhtimise kogemuse Ameerikas, kus ta tegeles mitmel suvel järjest raamatute müügiga. Soovin Rainerile Eesti Hoki igapäevaelu korraldamiseks palju edu ja jõudu! Omalt poolt olen talle abiks ning aitan ja toetan nii palju kui võimalik,” ütles Eest Hoki juhatuse esimees Rauno Parras.

“Hokimängija ja spordiinimesena olen väga tänulik Eesti Hokile. Ennekõike mõistagi seepärast, et täna on mul võimalus aidata ja edendada Eesti jäähokit igapäevaselt. Olen sellest alati unistanud. Lisaks on huvitav ja põnev näha, kuidas Eesti Hoki jõudsalt edasi areneb. Viimaste aastatega on hokis palju ära tehtud ja mul on rõõm sellesse ka enda panus anda. Kuigi uude rolli sisse elamine võtab oma aja, kujunes algus uuel tööpostil väga huvitavaks. Üldiselt tundub, et asjad liiguvad muudkui paremuse poole, kuid ei tohi ka ära unustada, et miski ei tule niisama ja vaja on pidevalt pingutada, et kõik edukalt toimiks. Uuel hooajal on Eesti Hokil au korraldada Tallinnas kaks MM-turniiri, mis on hea väljakutse, et rahvas jäähalli tuua ja neile parimat võimalikku jäähokit pakkuda,” sõnas Eesti Hoki värske tegevjuht Rainer Komi.


OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI