Eesti Hoki U18 koondise peatreener on Märt Eerme
26.07.2018

27.-29. juulil toimub Tondiraba jäähallis Eesti U18 noortekoondise kandidaatide esimene ettevalmistav laager maailmameistrivõistlusteks. Algaval 2018.-2019. hooajal on noortekoondise peatreener Märt Eerme, abitreener Kaupo Kaljuste ning väravavahtide treener Andrus Ahi.

Eesti Hoki rahvuskoondiste peatreener Jussi Tupamäki nimetas tuleva hooaja U18 noortekoondise treenerid, peatreener on Märt Eerme, abitreener Kaupo Kaljuste ning väravavahtide treener Andrus Ahi. Sel nädalavahetusel toimuvas laagris on väravavahtide treenerina kohal ka Eesti U20 noortekoondise väravavahtide treener Otto Myllynen.

Peatreener Märt Eerme on alates 2012. aastast olnud erinevate Eesti jäähokikoondiste abitreener, mitmete Soome ning Ungari hokimeeskondade pea- ning abitreener, tulnud seal juures Ungari meistriks. Eerme on võitnud U18 koondise mängijana kaks hõbemedalit, tulnud Eesti meistriks saalihokis ning esindanud Eesti koondist jääpalli maailmameistrivõistlustel.

Maailmameistrivõistlusteks ning Eesti Hoki U18 noortekoondise kandidaatide ettevalmistuseks toimuva laagri eesmärk on tutvustada koondise sisekorda ning treenereid. Noorte hea füüsilise ja vaimse vormi ehitamiseks on laagri teemadeks jäätreeningud, üldfüüsiline ettevalmistus, sportlaseks kasvatamine, meeskonnatöö arendamine ja koondise mänguplaani tutvustamine.

Maailmameitsrivõistlusteks ettevalmistavad laagrid toimuvad ka veebruaris ja aprillis 2019. Rahvusvahelise Jäähokiföderatsiooni (IIHF) II divisioni A-grupi maailmameistrivõistlused toimuvad 7.-13.04.2019 Leedus. U18 noortekoondise moodustavad aastal 2001 sündinud ja nooremad hokimängijad.

 

(Foto: Galina Novikova, Eesti Hoki U18 koondis, Tallinn 2018)

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI