Eesti Hoki alustab uut hooaega Coolbet Hokiliigaga
20.09.2019
Eesti Hoki alustab hooaega 28. septembril kui stardib Coolbet Hokiliiga. Jäähoki hooaega mahub hulgaliselt nii koduseid naiste kui ka meeste liiga mänge kui ka koondise kohtumisi nii kodus kui võõrsil. Täna selgub Tondiraba jäähallis ka Eesti esimene jäähokimängijast olümpiasportlane.

Eesti Hoki meistriliiga kannab ka sel hooajal Coolbet Hokiliiga nime. Liigas mängib 4 klubi, Tallinna Kalev/Viking, HC Everest Kohtla-Järvelt, Narva PSK ning Välk 494 Tartust. Avamängud peavad 28. septembril Astri Arenal Välk 494 ning HC Everest ning Tondiraba jäähallis Tallinna Kalev-Viking ning Narva PSK.

Eesti Naiste Hokiliigas osaleb sel aastal eelmise hooaja 4 klubi asemel 5 klubi. Uue võistkonnana osaleb liigas HC Grizzlyz Tallinnast, osalevad HC Everest Kohtla-Järvelt, HK Fuuriad Viljandist, HK Säde Tartust ning HK Roosa Panter Tallinnast. 

Eesti jäähokikoondis alustab hooaega turniiriga "Turkish Airlines Baltic Challenge Cup" Tallinnas 7.-10. novembril Tondiraba Jäähallis. Rahvusvahelise Jäähoki Föderatsiooni I divisjoni B-grupi maailmameistrivõistlused peetakse Poolas 27. aprillist 3. maini 2020. Eesti U20 jäähokikoondis, kes tõusis kullavõiduga II divisjoni A-grupist I divisjoni B-gruppi, peab maailmameistrivõistlused 12.-18. detsembril Ukrainas. U18 jäähokikoondis mängib maailmameistrivõistlused taas kodupubliku ees 22.-28. märtsil 2020 Tallinnas Tondiraba jäähallis. 

Ajaloolise sündmusena selgub täna Tondiraba jäähallis Eesti esimene jäähokimängijast olümpiasportlane, kes saab võimaluse mängida Šveitsis toimuvatel Noorte Olümpiamängudel. Tänasel testpäeval osalesid hokiklubide 2004-2005 sündinud mängijad. Testharjutusega selgitatakse välja kiireim ja osavaim uisutaja. 

"Eesti Hoki eelmine hooaeg oli väga tihe, saime kodupubliku ette tuua lisaks kohalikele liigadele ka kaks rahvusvahelist turniiri. Algava hooaja märksõnadeks saavad kindlasti olema novembris toimuv Turkish Airlines Baltic Challenge Cup ning U18 koondiste maailmameistrivõistlused Tallinnas. Naiste Hokiliiga arenguperspektiivi arvestades on viienda klubi liitumine väga positiivne. Naiste liiga käivitamise eesmärk on jõuda Eesti naiskonnaga 3-4 aasta pärast MM-ile. Kindlasti on Eesti Hoki jaoks väga oluline koostöö Coolbetiga, kelle nime kannab meie meistriliiga ka sel aastal. Pikaajalised partnerid on Eesti Hoki arengu jaoks võtmetähtsusega," võttis algava hooaja kokku Eesti Hoki tegevjuht Rainer Komi.

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI