Eesti Jäähokiliit ja Tallinna klubid kutsuvad lapsi jäähokit proovima

Eesti Jäähokiliit korraldab oktoobri alguspäevil suure hokipäeva, mille raames ootame Tondiraba jäähalli jääle kõiki lapsi, kes sooviksid proovida jäähokit või lihtsalt hokitreenerite juhendamisel jääl uisutamist katsetada.

Jäähokipäeva on ellu kutsunud IIHF (International Ice Hockey FederationWorld Girls Ice Hockey Weekend (Tütarlaste Jäähokinädalalõpu) raames.

Samalaadne sündmus toimub neil kuupäevadel enam, kui 50 riigis üle maailma. Eestis korraldatakse sellist sündmust aga esmakordselt. Seekord leiab hokipäev aset Tallinnas, kuid tulevikus on plaan seda laiendada ka teistesse Eesti jäähokilinnadesse.

Rahvusvahelises mastaabis on tegemist küll sündmusega, mille eesmärgiks on tuua jäähoki juurde rohkem tütarlapsi, kuid Eestis oleme enda jaoks selle ülesehitust kohendanud sääraselt, et ootame jäähokit proovima KÕIKI 4-10 aastasi lapsi. Seepärast kannab Eestis peetav jäähokipäev peakirja Jäähoki on kõigi jaoks!“.

Jäähokipäeva eesmärk on julgustada lapsevanemaid tooma lapsi jäähoki treeningut proovima. Seeläbi loodame murda müüte jäähokist, kui ohtlikust, maskuliinsest ja vägivaldsest spordialast.

Soovime näidata, et tegelikkuses sobib jäähoki igale lapsele, sõltumata tema vanusest, soost ja füüsilises võimekusest. Jah, see sobib ka tüdrukutele! Laste jäähokitreeningute eesmärk on pakkuda eranditult IGALE lapsele mõõdukat füüsilist treeningut läbi mängu ja seda nii, et iga laps oleks trenni lõppedes rõõmus ja motiveeritud! Laste naeratused on hindamatud ja täpselt seda me kõigile soovimegi tuua!

Pühapäeval, 9. oktoobril kell 10:30 toimub Tondiraba jäähallis WGIHW raames peetav rahvusvaheline naiste jäähokiturniir, millest võtavad Eesti võistkondade kõrval võistkonnad naaberriikidest Soomest ja Lätist.

Kes ei ole veel kindel, et jäähoki on ka tütarlaste sport, on oodatud vaatama ja oma silmaga veenduma, et jäähoki on vahva ja seda võivad täiesti vabalt mängida ka tüdrukud!

Jäähoki on kõigi jaoks!

Tondiraba jäähall

8.10.2016 algusega kell 12:00

Palume kohale tulla vähemalt pool tundi varem, et jõuaks registreeruda, riietuda ning laps valmis seada.

Jää: 12:00-13:00 juhendavad Tallinna parimad treenerid

Kaasa võtta:

–          kiiver (sobib ka jalgratta või rulluisukiiver)

–          sobilikud rõivad

–          soovi korral muud kaitsmed (sobivad ka rulluisu põlve ja küünarnukikaitsmed).

–          uisud

Soovijatel on võimalik jäähallist uiske laenutada (hinnaga: 3€).

Tasuta laenutatakse soovijatele kiivreid ja hokikeppe.

Hoki koigile PLAKAT

Attachment

4[2091303] Hoki koigile PLAKAT