Selgusid Eesti U18 noortekoondise kandidaadid koduseks MM-iks

Selgusid Eesti U18 noortekoondise kandidaadid koduseks MM-iks

Eesti jäähokikoondise peatreener Spiros Anastasiadis nimetas Eesti U18 noortekoondise kandidaadid aprilli alguses Tallinnas peetavaks MM-i II divisjoni A-grupi turniiriks.

Eesti koondise MM-i eelne treeninglaager algab 26. märtsil.

VÄRAVAVAHID

Nikita BARKOVSKI (11.01.2000) – Tallinna HC Vipers

Marcus HÄMARSALU (05.12.2002) – Viikingit Helsingi (FIN)

Christopher-Kullervo JÕGI (16.06.2000) – KJT Haukat Kerava (FIN)

Dmitri ROVDA (05.04.2001) – Narva PSK

Oliver SOOVIK (29.01.2000) – Halmstad HF (SWE)

Mark TEOR (12.04.2000) – Tallinna HC Viking

KAITSJAD

Artjom ANUFRIEV (19.02.2001) – KJT Haukat Kerava (FIN)

Konstantin BABCHENKO (02.02.2002) – Tallinna HC Vipers

Aleksander EBBER (16.07.2001) – KJT Haukat Kerava (FIN)

Jegor KULIKOV (19.04.2001) – Tallinna HC Vipers

Hendrik-Paul LAOSMA (20.04.2000) – Lennoxville BCS Bears (CAN)

Artjom MEDVEDJEV (07.01.2001) – Narva PSK

Dilan SAVENKOV (06.08.2001) – New Jersey Hitmen (USA)

Deniss ŠAŠKIN (16.03.2000) – KJT Haukat Kerava (FIN)

Martin ŠMERLING (04.04.2002) – Espoo United (FIN)

Ivan ŠELKOV (27.04.2000) – Nynäshamns IF (SWE)

RÜNDAJAD

Artemi ALEKSANDROV (28.08.2000) – Nynäshamns IF (SWE)

Kristofer JÕGI (06.03.2000) – Jokerit Helsingi (FIN)

Morten Arantez JÜRGENS (17.04.2000) – Karhu-Kissat Helsingi (FIN)

Rasmus KIIK (18.11.2000) – TPS Turku (FIN)

Artjom KUZMINOV (01.11.2000) – Tallinna HC Vipers

Pätrik LINNUMÄE (27.04.2000) – OKK Helsingi (FIN)

Alex MOROZOV (28.06.2000) – 1928 KTH Krynica (POL)

Artur MOTSKEVITŠUS (31.03.2000) – Tallinna HC Vipers

Robin Harly MÜRKEL (25.01.2002) – Helsingin IFK (FIN)

Jegor NEVZOROV (09.03.2000) – Narva PSK

Nikita PUZAKOV (14.03.2001) – Narva PSK

Andrei RAE (21.04.2000) – Nynäshamns IF (SWE)

Jegor ROMANOV (08.05.2000) – Tallinna HC Vipers

Artjom RÕBAKOV (19.09.2001) – Tallinna HC Vipers

Silver-Den VAHTRAS (16.10.2001) – Tallinna HC Panter

Peatreener: Spiros ANASTASIADIS

Abitreener: Ilja KIRITŠEVSKI

Abitreener: Toivo SUURSOO

Väravavahtide treener: Janne PEKKARINEN

Mänedžer: Jüri ROOBA

Hooldaja: Christian ADAMI

Füsioterapeut: Oliver PAPP