Maksim Simonov: hea laager ja kontrollmäng tõmbasid meeskonna käima

Maksim Simonov: hea laager ja kontrollmäng tõmbasid meeskonna käima

Eesti jäähokikoondise 19-aastane MM-i debütant Maksim Simonov ütles suurturniiri eel, et treeninglaager Tallinnas ning võidukas kontrollmäng Sweden Crownsi vastu tõmbasid meeskonna korralikult käima.

“Arvan, et meil oli Tallinnas väga hea laager. Tegime kaks treeningut päevas, meeskond läks hästi käima. Enne turniiri oli paar puhkepäeva, mille jooksul puhkasime ja saavutasime MM-iks hea vormi. Ühest eesmärki meil pole – üritame võidelda kõikide vastastega, igas mängus on alati kõik võimalik,” ütles Simonov.

Eriti rahule jäi Simonov Sweden Crownsi vastu peetud kontrollmänguga, mille Pääsukesed võitsid suurelt 9:3. Simonov ise viskas kaks väravat. “Treeningmängus õnnestusid meil paljud asjad, aga loomulikult on millega tööd teha. Viskasin kaks väravat – neist esimene sündis õnnega pooleks, aga halbu väravaid pole olemas. Peaasi, et meeskond võitis – mängisime väga enesekindlalt, esimese kolmandik võitsime 5:0. Tooksin eraldi välja meie väravavahtide hea tegutsemise, nad päästsid meid oma tõrjetega mitmel korral,” tunnustas Simonov meeskonnakaaslasi.

Lõppenud hooajal mängis Simonov Soomes KJT Haukat U20 Akatemia ridades, meeskond lõpetas oma vanuseklassi Suomi Sarjas kolmanda kohaga. Teist hooaega KJT Haukate organisatsioonis mängiv Simonov kogus kokku 14 väravat ja 18 söödupunkti. “Uuel aastal jätkan samas süsteemis, aga kõrgemas liigas. Siis üritame samuti kolme parima hulka jõuda,” avas mees oma tulevikuplaane.

 

Attachment

30739988_1763877687002296_3885585079363174400_n