HC Viking alistas Narva PSK 8:5, Aleksandr Kuznetsov viskas 5 väravat

HC Viking alistas Narva PSK 8:5, Aleksandr Kuznetsov viskas 5 väravat

Nordic Power Hokiliigas alistas HC Viking Tondiraba jäähallis peetud liidrite mängus tiitlikaitsja Narva PSK tulemusega 8:5 (2:1, 2:2, 4:2).

Mängu kangelaseks oli HC Vikingi ründaja Aleksandr Kuznetsov (pildil), kes viskas viis väravat ning andis ühe tulemusliku söödu. Võitjate poolel olid täpsed veel Silver Kerna, Maksim Ivanov (1+2) ja Saveli Novikov (1+1).

Narva PSK poolel kogus Kirill Iljin neli resultatiivset söötu. Väravad viskasid Aleksandr Rabotinski (2+0), Aleksandr Saprõkin, Sergei Gulov (1+1) ja Aleksandr Bogdanov (1+2).

HC Vikingi väravas tõrjus Anatoli Sizov 30 ning Narva PSK poolel Mark Teor 34 vastaste pealeviset.

Tänaste mängude järel valitseb Nordic Power Hokiliigas taas kolmikvõim – nii Narva PSK, HC Viking kui Tartu Kalev-Välk on kogunud võrdselt 15 punkti. Seejuures on Narva PSK ja Tartu Kalev-Välk pidanud kaheksa ning HC Viking seitse kohtumist. HC Vipers pole seitsme mänguga punktisaldot avanud.

Järgmisel nädalavahetusel peetakse Nordic Power Hokiliigas taas kaks kohtumist. Laupäeval, 2. detsembril kell 18:00 kohtuvad Tartu Lõunakeskuse jääväljakul Tartu Kalev-Välk ja Narva PSK. Pühapäeval, 3. detsembril kell 18:40 lähevad Tondiraba jäähallis vastakuti Tallinna klubid HC Vipers ja HC Viking.

FOTO: HC Viking (www.hcviking.ee)

 

Attachment

Kuznetsov-HCVIking-2