HC Viking alistas HC Vipersi 5:2 ja viigistas poolfinaalis üldseisu

Nordic Power Hokiliiga poolfinaali teises mängus alistas HC Viking võõral jääl HC Vipersi tulemusega 5:2 (0:1, 3:0, 2:1) ning viigistas mängude üldseisu. Kolmas ja otsustav kohtumine peetakse järgmisel laupäeval, 10. märtsil Tondiraba jäähallis.

HC Vipers võitis Paul Sillandi väravast avakolmandiku, kuid teisel kolmandikul viisid Sergei Ivanov ja Maksim Puzakov taas HC Vikingi eduseisu. Otsustaval perioodi alguses nõelas HC Vipersi poolelt Anton Gurtovoi, ent talle vastas kübaratrikiga Aleksandr Kuznetsov.

HC Vikingi väravavaht Mark Teor tõrjus mängu jooksul 39 vastaste pealeviset. HC Vipersi poolel tegi Roman Šumihhin 29 tõrjet.

Kolmas kohtumine toimub järgmisel laupäeval, 10. märtsil kell 20:10 Tondiraba jäähalli I väljakul. Võitja kohtub finaalseerias Tartu Kalev-Välguga, mängitakse kolme võiduni. Finaalseeria algab 17. märtsil.

Pronksimäng poolfinaalseeria kaotanud meeskondade vahel toimub pühapäeval, 11. märtsil põhiturniiril kõrgema koha saavutanud klubi kodujääl.