Unibet hokiliigas võitis Narva PSK 7:6 Välk 494 meeskonda ning kindlustas koha poolfinaalis.
12.02.2024

Laupäeval, 10.veebruaril toimunud kohtumises sai võidu kirja Narva PSK ning tagas sellega koha poolfinaalis.

Narva alustas mängu domineerides. Kui oli mängitud vaid 1:05 viskas esimese värava Maksim Berežonov ning Narva PSK läks juhtima 1:0. Ei tulnud kaua oodata ka Narva teist väravat, ajas 6:31 viskas litri vastaste väravavõrku Nikita Kirillov. Narva kolmanda värava autoriks oli Maxim Välja ning vaheajale mindi Narva PSK eduseisust 3:0.

Teist perioodi alustas Narva sama intensiivselt kui esimest. Kui oli mängitud 2:31, tegi oma teise värava mängus Nikita Kirillov viies Narva ette 4:0. Tartu Välk 494 lisas tempot ning esimese värava nende kasuks viskas mängija Kaspars Saulietis. Seis 4:1. Veelkord õnnestus Narva PSK mängijal Georgi Vassiljevil üllatada Tartu puurilukku Ervins Mustukovsi ning seis 5:1. Hetk hiljem olid Tartu poolt täpsed Vassili Titarenko ning oma teise värava mängus visanud Kaspars Saulietis ning vaheajale mindi Narva 5:3 eduseisust.

Kolmas period oli samuti väravaterohke. Tartu Välk 494 eest viskasid kolmandal perioodil väravad Oleksii Voitsekhivskyi, Otar Sakhokia ja Vassili Titarenko. Narva PSK poolelt oli kahel korral täpne Aleksandr Titov. Tasavägise mängu lõpptulemuseks jäi 7:6 Narva PSK kasuks.

Dmitri Rovda tõrjus 31 ja Ervins Mustukovs 33 vastaste pealeviset.

Unibet Hokiliigas on jäänud põhihooajal mängida veel 4 kohtumist, mille järel pääsevad poolfinaalidesse põhihooaja neli esimest võistkonda.