Unibet Hokiliigas teenisid võidud Välk 494 ja SK Viru Sputnik
26.11.2023
Laupäeval, 25 november peetud Unibet Hokiliiga mängudes olid võidukad Välk 494 ja SK Viru Sputnik.
Tartus, Astri Arenal peetud kohtumises alistas Välk 494 suureskooriliselt 16:3 HC Everesti.
Välk 494 väravad lõid Aleksejs Popovs, Miks Lipsbergs (2), Dmitri Kuznetsov (2), Harri Koll (2), Oleksii Voitsekhivskyi , Vassili Titarenko (3), Fedor Gusynin (2), Nikita Zantmans, Ilja Simagin ja Maksim Rõbushkin.
HC Everest väravad viskasid Yakov Naumov (2) ja Andrei Filonik.
Välk 494 väravavaht Juri Bahturin tegi 30 tõrjet ja HC Everest väravavahid Demid Yeremeyev 39 ja Den Markarjan 18 tõrjet.

Tallinnas, Haabersti jäähallis peetud väga põnevas ja kaasahaaravas kohtumises alistas Viru Sputnik 5:4 HC Panter meeskonna.
Mängu teisel minutil asus kohtumist juhtima Igor Pervushini väravast HC Panter, kümme minutit hiljem Viru Sputnik viigistas ja 50 sekundit enne esimesele vaheajale minemist viis Maksim Ulrihh Viru Sputniku ette 2:1. Teise kolmandiku esimesel minuti  viskas värava Aleksander Ebber ja viigistas seisu 2:2. Kolm minutit hiljem asus taas juhtima Viru Sputnik, kui tabamuse sai kirja Nikita Tailakov. Alexandre Cyrenne kasvatas Viru Sputniku edu 4:2. Teise kolmndiku keskel viskas Rico Soots pantritele ühe värava tagasi ja viimasele vaheajale mindi 4:3 Viru Sputniku eduseisul.
Viimsel kolmandikul võtsid minut enne mängu lõppu pantrid väravavahi välja, et skoori proovida viigistada kuid tulemust see ei kandnud ja Pavel Prokopenko tabas tühja väravat ja viis Viru Sputniku ette 5:3. Seejärel lahtiviske võitnud pantrid suutsid ühe värava tagasi lüüa kuid sellest ei piisanud ja lõpptulemusena läks kirja 5:4 võit Viru Sputnikule.

HC Panter väravad viskasid Igor Pervushin, Aleksander Ebber, Rico Soots ja Niklas Sildre. Viru Sputniku väravate autorid olid Allan Saar, Maksim Urlihh, Nikita Tailakov, Alexandre Cyrenne ja Pavel Prokopenko.
HC Panter väravavaht Simon Sildre tegi 28 tõrjet, Viru Sputnik väravavaht Tomaš Gažik 36.

Pilt: Catherine Kõrtsmik