U20 MM: Jussi Tupamäki: läheme paremaks, kuid väravaid napib

U20 MM: Jussi Tupamäki: läheme paremaks, kuid väravaid napib

Eesti U20 noortekoondise peatreener Jussi Tupamäki ütles pärast võidumängu Hollandiga, et meeskond liigub turniiri jooksul tõusvas joones, kuid olukordade realiseerimine vajab parandamist.

“Meil on pikk maa minna. Peame õppima eduseisu hoidma. Tekivad uued olukorrad ja kõik mängijad pole sellega harjunud. Jään väga rahule sellega, et meeskond mängis südamega – viskasime vähemuses olles värava. Viimasel kolmel minutil käis kõva võitlus, me olime pikalt vähemuses ja kõik mängijad andsid endast parima,” leidis Tupamäki.

Tupamäki tõdes taas, et meeskond on turniiri jooksul läinud järjest paremaks. “Need asjad, mida tahtsime teha, tegime ära paremini kui eelmises mängus. Meil oli momente visata rohkem väravaid, aga mõnedel mängijatel on endiselt “ahvid seljas”. Me võinuks mängu varem ära otsustada. Alati on raske kui väravaid ei viska – siis skoorivad hoopis vastased,” kostis soomlane.

“Viimase mängu puhul pole vaja enam mõelda, et midagi tuleb pärast seda. Valikuid pol, tuleb kõik jõuvarud mängu panna. Kindlasti on Rumeenia tugev vastane ja nad mängisid sellel turniiril hästi. Meil pole mõtet midagi loota – peame ise mehed olema ja asjad ära tegema,” ütles peatreener.