Tallinna HC Panter alistas Optibet Hokiliigas kahel korral Airwell Energija
20.11.2023

Laupäeval, 18. novembril peetud mängus alistas Tallinna HC Panter Airwell Energiaja tulemusega 4:2, pühapäeval, 19. novembril 8:0.

Sel hooajal Airwell Energija kahel korral alistanud Panter jäi laupäevases mängus esimesel kolmandikul kaotusseisu, kuid suutis teisel perioodil kolme väravaga vastata ning  otsustavale kolmandikule mindi vastu 3:2 eduseisul. Kolmandal kolmandikul lõi Tallinna klubi  veel ühe värava ning realiseeris lõppseisuks 4:2.

HC Panteri eest viskasid väravad Daniil Fursa, Patrick Kookmaa, Andre Linde ning Maksim Lovkov, Elektrenai eest said värava kirja Paulius Rumsevicius ning Nikita Fedorovits.

Pühapäeval alistati Airwell Energija suurelt 8:0  ning saadi kirja oma viies järjestikune võit.  Kübaratrikiga sai hakkama Andre Linde ja kaks väravat sai kirja Kevin Parras. Ühe väravaga lisasid Maksim Lovkov, Jan Lukats ja Nikita Puzakov. Rasmus Kiik sai kirja neli ja Saveli Novikovi kolm resultatiivset söötu.

Hetkel hoiab HC Panter turniiritabelis 16 punktiga viiendat kohta.

Pilt: Catherine Kõrtsmik