Spiros Anastasiadis nimetas Eesti jäähokikoondise uued abitreenerid

Spiros Anastasiadis nimetas Eesti jäähokikoondise uued abitreenerid

Eesti Jäähokiliidu vastutav treener ning Eesti jäähokikoondise peatreener Spiros Anastasiadis nimetas ametisse koondise uued abitreenerid. Nendeks on Toivo Suursoo, Ilja Kiritševski, Märt Eerme ja väravavahtide treener Janne Pekkarinen.

Spiros koos nelja abilisi juhendab uuel hooajal nii Eesti jäähokikoondist kui ka U20 ja U18 noortekoondisi.

Alljärgnevalt iseloomustab peatreener oma treenrite tiimi liikmeid.

Abitreener Toivo Suursoo

Spiros Anastasiadis: “Olen väga rõõmus Toivo liitumise üle kuna ta on üks kõige aegade enam saavutanud Eesti hokimängijaid. Ta on mänginud kõrgematel tasemetel ning tema jääl saadud kogemused on meie jaoks väga väärtuslikud. Ta on väga austatud figuur ning suudab meie mängijaid oma kogemuste varal palju õpetada. Treenerina on ta töötanud Norras ja hiljuti Eestis. Toivol on meie mängijate oskuste arendamise seisukohalt väga oluline roll.”

Abitreener Ilja Kiritševski

Spiros Anastasiadis: “Ilja on noor treener, kes seisab alles oma tee alguses, kuid ta on väga pühendunud oma treenerihariduse täiendamisele ning uute tehnikate õppimisele. Ilja on osalenud treenerite koolitustel teistes riikides ning läbis hiljuti Lätis treenerite kursuse endise NHL-i treeneri Bob Hartley käe all. Ma tõeliselt naudin Ilja soovi ennast pidevalt täiendada ning uusi asju õppida. Usun, et Ilja töötab meie heaks erakordselt kõvasti ning temast kasvab väga hea treener. Tal on väga tugev kirg ja usk Eesti jäähoki tuleviku suhtes ning endise Eesti koondise ja U20 noortekoondise mängijana suudab ta tänastele koondislastele palju pakkuda.”

Abitreener Märt Eerme

Spiros Anastasiadis: “Märdil on tänastest Eesti treeneritest kõige rohkem rahvusvahelist treenerikogemust. Ta on väga noor treener, kes läks välismaale treenerina tööle ning sai väga hinnalisi kogemusi. Tal on suurepärased suhted meie mängijatega ning teeb väga head tööd videomaterjalidega. Märdil on ka tugev füüsilise ettevalmistuse treenri pagas, mis on meie treenerite meeskonna jaoks väga oluline. Ta toob meeskonda palju kirge ja pealehakkamist ning kindlasti ootab Märti Eesti hokis helge tulevik.”

Väravavahtide Janne Pekkarinen

Spiros Anastasiadis: “Olen tõeliselt rõõmus, et Janne pöördus meie programmi tagasi väravavahtide treenerina. Ta hakkab eelkõige tööle meie väravavahtidega ning toetab meid ka teistes valdkondades. Janne on saavutanud väga hea kontakti Eesti koondiste väravavahtidega ning teeb igal aastal hea tööd nende mängutaseme parandamiseks. Pärast Eesti koondise treeninglaagri ja Belfasti MM-i jälgimist oli ilmne, et Janne teeb oma tööd väga tõsiselt. Tema professionaalsuse tase on meie väravavahtide edasiseks arenguks väga oluline.”