PAF Eesti Naiste Hokiliiga esimese finaalmängu võitis tiitlikaitsja HC Everest 2:0.
09.03.2024

Laupäeval, 9.märtsil võõrustas tiitlikaitsja HC Everest esimeses finaalmängus Kohtla-Järve jäähallis Tallinna HK Roosa Panter naiskonda ning läks finaalseeriat juhtima.
Esimene mängperiood oli tasavägine ning kuigi võimalusi oli nii HK Roosa Panter kui HC Everestil, kumbki võistkond väravaid ei realiseerinud.

Teise kolmandiku alguses jäi HK Roosa Panter 3 – 5 vähemusse ning ülekaalumängu realiseeris väravaks kogenud HC Everest mängija Aleksandra-Olga Seppar. Kui teist perioodi oli jäänud mängida poolteist minutit viskas Estrit Aasma HC Everesti teise värava ning seisult 2:0 mindi ka teisele vaheajale.

Kolmandal perioodil proovis Tallinna klubi küll mängu initsiatiivi endale saada, kuid võistkonna võetud mitmed karistused muutsid olukorra keerulisemaks ning kuigi mängu lõpus võeti ka väravavaht välja ning mängiti 6-5 vastu, ei õnnestunud tiitlikaitsjat üllatada.
Finaalseeria esimese võidu sai kirja koduhallis mänginud HC Everest.

Pühapäeval, 10.märtsil kell 19:00 toimub finaalseeria teine mäng HK Roosa Panter kodujääl Haabersti jäähallis.