Narva PSK ja Välk 494 selgitavad Eesti meistri finaalseeria viiendas mängus
07.04.2024

Eesti meister selgub järgmisel nädalavahetusel Narvas. Narva PSK ja Välk 494 vahelises finaalseerias on seis nelja mängu järel viigis 2:2. Seeria kolmandas mängus läks Välk 494 seeriat juhtima 2:1, kui võitis kodupubliku ees kohtumise lisaajal 6:5.

Võitjate poolel viskas kolm väravat Vassili Titarenko, ühe lisasid Olev kork, Matvei Kalamees ja Alexander Bogdanov. Välk 494 väravavaht Daniil Seppenen tõrjus 56 vastaste pealeviset. Narva poolel olid täpsed Georgi Vassiljev, Nikita Kirillov, Jegor Nevzorov, Aleksandr Titov ja Kirill Ilin. Narva väravavaht Dmitri Rovda tegi mängus 35 tõrjet.

Seeria neljandas kohtumises Astri Arenal jäi Välk 494 aga alla Narva PSK-le 2:10

Esimesel kolmandikul läks Narva mängu juhtima 2:0, kui lõi minutiga kaks väravat. Teine kolmandik oli väravaterohke, kus kokku löödi seitse väravat. Kolmandiku lõpuks seis Narva kasuks 7:2

Viimasel kolmandikul Välk enam väravaid ei suutnud realiseerida ning kolmandik kaotati 0:3.

Võitjate kasuks viskasid kaks väravat Jegor Nevzorov, Kirill Ilin, Nikita Kirillov ja Maksim Berežonov, ühe lisasid Andrei Aleksandrov ja Max Välja. Narva väravavaht Dmitri Rovda tõrjus mängu joooksul 32 vastase pealeviset.

Kaotajatest lõid värava Oleksii Voitsekhivskyi ja Kaspars Saulietis. Välk 494 väravavahid Daniil Seppenen ja Juri Bahturin tõrjusid vastavalt 8 ja 58 narvalaste pealeviset.

Finaalseerias on Narva võitnud kaks mängu tulemustega 6:3 ja 10:2 ning Välk 494 võitnud tulemustega 6:4 ja 6:5.