Laupäeval, 4. novembril peeti Unibet Hokiliigas üks kohtumine ja Paf Naiste Hokiliigas kolm kohtumist
05.11.2023

Unibet Hokiliigas peeti eile üks kohtumine, kui omavahel läksid vastamisi SK Viru Sputnik ja Narva PSK.

Mängu kümnendal minutil asus Narva PSK Maksim Anohhini väravast juhtima 1-0. Mängu teine värav lasi ennast oodata kuni teise kolmandiku lõpuni, kui 3 sekundit enne vaheajale minemist avas Konstantins Korkus SK Viru Sputniku väravaskoori ja vaheajale mindi 1-1 viigiseisust. Kolmanda kolmandiku esimesel minutil viis Maksim Ulrihh Viru Sputniku ette 2-1, kuid kolm minutit hiljem viigistas Max Välja seisuks 2-2. Kolmada kolmandiku üheksandal minutil viis Aleks Morozov SK Viru Sputniku taas juhtima 3-2, kuid vähem kui minut hiljem sedis jalule taas viigi Georgi Vassiljev ning mäng läks lisaajale. Lisaaja viimasel minutil oli täpne Pavel Plesnev, kes vormistas võidu Narva PSK-le 4-3.

SK Viru Sputniku väravavaht Sergei Andrejev tegi kahjutuks 39 vastaste pealelööki, Narva PSK väravavaht Dmitri Rovda 47.

Paf Naiste Hokiliiga kolmest kohtumisest kaks lõppes 0-0 viigiga, üks suureskoorilise võiduga.

HC Everest ja HC Grizzlys Must mängus väravaid ei löödud.
HC Everest väravavaht Uljana Jeggi tegi mängus 37 tõrjet, HC Grizzlys Must väravavaht Julia Geller tõrjus 9 vastaste pealelööki.
HK Säde ja HK Roosa Panter mängus ei löödud samuti väravaid ja mäng lõppes tulemusega 0-0.
HK Säde väravavaht Kai-Liis Kalmus tegi 14 tõrjet ja HK Roos Panter väravavaht Jonna Moilanen 28.

Paf Naiste Hokiliiga eilses kolmandas kohtumises alistas HK Viljandi HC Grizxlys Valge tulemusega 12-2.
HK Viljandi väravad lõid Mari-Ly Vaher (3), Reelika Marley (2), Kadi Rimmel, Margaret Neering (3), Miina Kriisa, Katerina Herma ja Gerli Jaagula. HC Grizzlys Valge poolel olid täpsed Triinu Kirimägi ja Liis Nikkarev.
HK Viljandi väravavaht Krista Kasemaa tegi 9 tõrjet, HC Grizzlyz väravavaht Anastasija Shcherbachenia 41.