Jussi Tupamäki: mängu saatuse otsustas viimase kolmandiku algus

Jussi Tupamäki: mängu saatuse otsustas viimase kolmandiku algus

Eesti jäähokikoondise peatreener Jussi Tupamäki tõdes tänase kohtumise järel, et mängupilt oli parem kui tulemus näitas. Paraku otsustas mängu saatuse viimase kolmandiku algus.

“Esimesel kolmandikul olime natuke jääs. Teisel kolmandikul parandasime oma mängu, saime oma rünnaku käima ja suutsime ühe värava ära visata, kuid võimalusi oli rohkemgi. Kolmanda kolmandiku alguses juhtus midagi – ei saanudki täpselt aru mis meil valesti läks, peame meeskonnaga sellest rääkima ja videolt kordused üle vaatama. Lasksime endale visata viie esimese minutiga kolm väravat. Seejärel hakkasime taas ründasime ja meil oli häid võimalusi, kuid me ei suutnud neid ära kasutada. Suurbritannia mängis väga hästi, nad tulid nelja viisikuga välja ning neil on väga soliidsel tasemel meeskond. Müts maha vastaste ees,” ütles Tupamäki.

Teisipäeval on puhkepäev. “Katsume jäähallist veidi eemale hoida ja meeskonnaga aru pidada kuidas viimases kolmes mängus tegutseda. Senistel MM-idel oleme alati turniiri käigus paremaks läinud ja ma usun, et läheme ka nüüd ning parandame oma mängu veelgi. Paberil on küll Jaapan turniiri favoriit ning Horvaatia ja Holland meile jõukohasemad vastased, kuid me võitleme iga punkti nimel,” sõnas peatreener.

Attachment

18034357_1385303328193069_3873630844176240451_n