Jussi Tupamäki: me pidanuks rohkem peale viskama

Jussi Tupamäki: me pidanuks rohkem peale viskama

Eesti koondise peatreener Jussi Tupamäki ütles kohtumise järel, et meeskond ei teinud küll oma parimat esitust, ent suutis kohtumise käigus oma mängu parandada. Eriti jäi peatreeneri hinnangul puudu pealevisetest.

“Loomulikult oleks võinud paremini mängida, aga siiski võitlesime lõpuni ja parandasime oma mängu. Kolmandal kolmandikul muutus meie mäng juba paremaks ning lõime häid momente. Oleksime pidanud rohkem pealeviskeid tegema, hoidsime litrit liiga kaua. Homses mängus Suurbritanniaga peame rohkem peale viskama, siis tulevad ka väravavahist tagasi põrkuvad litrid ning jätkurünnakud,” ütles Tupamäki.

Ründaja Robert Rooba sai täna mängida vaid kuus minutit kuna tema varustus saabus jäähalli alles viimaseks kolmandikuks. “Ta tuli koos meeskonnaga jäähalli ja ootas siin kuni varustus kohale jõuab. Siiski on hea, et Robert natuke mängida sai, eelkõige homset mängu silmas pidades,” nentis peatreener.

Tupamäki jäi kõikide mängijate panusega üldjoontes rahule. “Mitmele mehele oli see esimene mäng MM-il. See on Eesti jäähoki jaoks väga hea ja oluline, et koondislaste ring laieneb,” tõdes ta.

FOTO: IIHF