HC Panterile kolmas võit Optibet Hokiliigas
19.10.2023

Tallinna HC Panter alistas Optibet Hokiliigas  HK Prizma meeskonna tulemusega 4:2 ning tõusis turniiritabelis viiendale kohale.

Mängu 18-ndal minutil viis Kevin Parras Andre Linde ja Andrei Rozinko söödus Pantrid juhtima 1:0. Teise kolmandiku teisel minutil viigistas HK Prizma mängija Edijs Brahmanis seisu, kuid poolteist minutit hiljem viis Nikita Puzakov Daniil Fursa ja Daniil Tsarkovskyi söödust taas Pantrid ette ja teisele vaheajale mindi 2:1 eduseisus. Kolmanda kolmandiku alguses kasvatas Rasmus Kiik Pantrite edu 3:1 peale, 11 minutit hiljem oli täpne HK Prizma mängija Arturs Apfelbaums   ja seis oli 3:2 Pantritele. Minut enne mängu lõppu vormistas HC Panterile võidu 4:2  Daniil Tsarkovskyi ja Roland Luhti söödust  Daniil Fursa.

HC Panter väravavaht Villem-Henrik Koitmaa tõrjus 28 vastaste pealelööki, HK Prizma väravavaht Yoshihiro Kuroiwa 40.

Nädalavhetusel, 21-22. oktoober ootab Tallinna HC Panter meeskonda ees sõit Riiga, kus peetakse kaks kohtumist HS Riga meeskonnaga.