HC Panter üllatas OHL liidrit HK Zemgale/LBTU-d ning võttis magusa 2:0 võidu.
17.02.2024

Tallinna HC Panter kohtus täna laupäeval, 17. veebruaril Jelgava jäähallis Optibet hokiliiga põhiturniiril viimast korda HK Zemgale/LBTU-ga ning ei andnud vastasele mingit võimalust.
Kui kohtumist oli mängitud 4:52 üllatas Andre Linde lätlaste väravavahti Mariuss Bajaruns-Galejs ning viis HC Panteri mängu juhtima 1:0. Ajas 12:46 realiseeris HC Panter suurepäraselt  ülekaalumängu, kui värava vastaste väravavõrku viskas Nikita Puzakov ning seisuks 2:0.

Teisel perioodil tegi HC Panter oma elu küll väga keeruliseks, kui kogu kolmandiku peale võeti kuus kaheminutilist karistust ning vastane sai mängida ülekaalu nii 4 vastu 5, kui 3 vastu 5, aga HC Panter suutis kõik ohtlikud olukorrad siiski ära hoida ning liiga liider ei suutnud ühtegi väravat HC Panter väravavahi seljataha saata.

Kolmandal perioodil HK Zemgale/LBTU oli küll häid väravalöömisvõimalusi, aga HC Panter näitas väga head kaitsemängu ning võttis magusa 2:0 võidu.

HC Panter väravas tegi väga hea mängu Jesse Makaj tõrjudes mängu jooksul 50 pealeviset, HK Zemgale/LBTU väravavaht  Mariuss Bajaruns-Galejs tegi kahjutuks vastaste 21 pealeviset.

Tallinna HC Panteril on 30 mänguga koos 38 punkti, millega asutakse turniiritabelis neljandal kohal. Põhihooajal on Tallinna esindusklubil jäänud veel mängida 2 kohtumist võõrsil. HC Panter on taganud omale koha Optibet Hokiliiga Play-offis.

Pilt: Catherine Kõrtsmik