HC Panter kaotas veerandfinaali avamängus HK Prizmale 3:2.
04.03.2024

Balti liiga põhiturniiri neljandal kohal lõpetanud HC Panter läks laupäeval, 2.märtsil koduhallis veerandfinaalseeria avamängus kokku põhiturniiri viienda võistkonna HK Prizmaga. Meeskonnad olid varem kohtunud neli korda ning mõlemal nende mängudega ette näidata kaks võitu ja kaks kaotust.

Läti meeskond alustas domineerides ning nad sai kohe kohtumise alguses mängulise ülekaalu, mille Emils Ezitis väravaks realiseeris ning HK Prizma läks juba teisel mänguminutil 1:0 juhtima.

Teise kolmandiku keskel HC Panter viigistas 1:1, värava autoriks Daniil Fursa. Kuid enne pausile minekut üllatas HC Panter  väravavahti Prizma poolelt Kristers Bormanis ning vaheajale mindi 2:1 lätlaste eduseisust.

Kolmandal kolmandikul skooris Rasmus Kiik ning pantrid olid tagasi mängus. Mõne minuti pärast viskas Prizma Edijs Brahmanis aga veel ühe värava ning lõppseisuks jäigi lätlaste kasuks 3:2.

Veerandfinaalseeriad mängitakse kolme võiduni, kõik HC Panteri kohtumised on otsepildis nähtavad Delfi TV-s.