HC Panter kaotas Obtibet hokiliiga neljandas veerandfinaalmängus HK Prizmale 6:3 (2:2, 1:0, 3:1) ning langes konkurentsist.
08.03.2024

Pantrid alustasid mängu kiire väravaga, kui juba 37. sekundil mängis Daniil Fursa vastaste väravavahi üle ning HC Panter läks 1:0 juhtima. See oli ühtlasi ka Fursa selle seeria kuues värav. Pantrite eduseis püsis vähem kui kaks minutit, sest Prizma kaitsja Arturs Apfelbaums seadis jalule viigi. Kolmandiku keskel läksid pantrid  Daniil Tsarkovskyi väravast arvulist ülekaalu mängides 2:1 juhtima. Viis minutit enne avakolmandiku lõppu mängis Kristaps Liepa üle HC Panter väravavahi Jesse Makaj ning vaheajale mindi viigiseisult 2:2.

Teine kolmandik jätkus tasavägiselt ja võimalusi oli mõlemal poolel. Mängu  30. minutil viskas HK Prizma kogenud Georgijs Pujacs värava ning lätlased läksid 3:2 juhtima.  See jäi ka selle perioodi ainsaks väravaks.

Kolmas kolmandik hakkas Prizma kiire väravaga, juba esimesel mänguminutil viis võistkonna 4:2 juhtima Kristaps Riekstiņš. Kaheksa minutit hiljem viskas Kristers Bormanis veel ühe ning pantrid jäid taha 2:5. Kui mängida oli jäänud üheksa minutit viskas Andre Linde ühe värava tagasi. HC Panter võttis väravavahi välja ning proovis kasutada 6 – 5 ülekaalu, aga risk ei õigustanud ennast ära, sest hetk hiljem suunas Kristers Bormanis litri tühja väravasse. Rohkem väravaid mängus ei sündinud ning HC Panter pidi tunnistama HK Prizma 6:3 paremust.

HC Panter tegi mängu jooksul 42 pealeviset, HK Prizma vastas 43 pealeviskega.

Sellega teenis Prizma veerandfinaalseeria kolmanda võidu ning pääses edasi poolfinaali, kus on vastaseks HK Zemgale/LBTU.
HC Panter meeskonna jaoks on sellega esimene Optibet hokiliiga hooaeg lõppenud.