HC Panter alustas Optibet Hokiliigat kaotusega
11.09.2023
Tallinna HC Panter esindusmeeskond pidi Optibet Hokiliiga esimeses mängus tunnistama HK Prizma paremust 4:0 (2:0,  1:0, 1:0).

Mängu 12. minutil viis  Eddie Brahmanis väljakuperemehed juhtima 1:0, kolmandiku viimasel minutil kasvatas vahe 2:0  Patriks Zabusovs. Teisel perioodil viis  Kristaps Riekstiņš  HK Prizma juhtima 3:0.  Vaatamata Pantrite pingutustele ei suudetud oma rünnakuid väravaks realiseerida ja 8 minutit enne lõppusireeni vormistas 4:0 Prizma võiduvärava Patriks Zabusovs.

HK Prizma väravavaht  Jānis Auziņš tõrjus 27 ning HC Panter väravavaht  Villem-Henrik Koitmaa 44 pealeviset.

Optibet Hokiliiga mängud jätkuvad HC Panter meeskonnale juba sel nädala, kui kolmapäeval 13.09 kell 19.10 kohtutakse Haabersti jäähallis HK Kurbadsiga, laupäeaval 16.09 kell 18.10 ja pühapäeval kell 14.10 HS Rigaga, samuti Haabersti jäähallis.